Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Lauri Hussar avab täna kell 11 Riigikogu hoone vestibüülis Hiiumaa saatkonna, mis toob Riigikokku Hiiumaa saadikute ümarlaua, hiidlaste kohtumise Riigikogu Hiiumaa toetusrühma liikmetega ja saare toodete tutvustamise

„Hiiumaa ja hiidlased on ikka silma paistnud uhkusega oma saare üle. See on saar, mis on enda juurde meelitanud noori ja tegusaid elanikke. Üheskoos on nad Hiiumaa äratanud täiesti uuele elule – arenetakse ise ja õpetatakse oma kogemuste toel ka teisi. Hea meel on hiidlasi täna siin Toompeal tervitada ning mõtteid vahetada saare rõõmude, aga ka valupunktide üle,“ sõnas Lauri Hussar.   

Hiiumaa huvide paremaks kaitsmiseks ja esindamiseks asutasid 16 Riigikogu saadikut 15. mail Hiiumaa toetusrühma, mille kutsel hiidlased Riigikogusse oma saart tutvustama saabuvad. Saatkonna päeva sisustamisele Riigikogus on kaasatud Hiiumaa turismiettevõtjad, väiketootjad, sündmuste korraldajad, Hiiumaa pillisõprade selts ning Hiiumaa saadikud.

Päeva programm:
kell 11 Hiiumaa saatkonna avamine Riigikogu vestibüülis – tervituskõned, muusikaline tervitus Hiiumaa Pillisõprade Seltsilt
kell 12 Hiiumaa saadikute ümarlaud
kell 13 kohtumine Riigikogu Hiiumaa toetusrühma liikmetega

29. mai jooksul on toimub Riigikogu vestibüülis Hiiumaa maitsete ja toodete müük, kätt saab proovida ka õnneloosis, mille auhinnad on hiiumaised.

Riigikogu pressiteenistus
Maiki Vaikla
631 6456, 5666 9508
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside