Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Toimetised (RiTo) on alates 2000. aastast ilmuv parlamendi ajakiri, mis kajastab mitmesuguseid ühiskonna jaoks olulisi teemasid. Ajakiri on mõeldud poliitika- ja ühiskonnahuvilistele ning see ilmub kaks korda aastas: juunis ja detsembris.

Riigikogu Toimetisi avaldatakse nii paberajakirjana kui ka elektrooniliselt veebis.

Loe parlamendi ajakirja Riigikogu Toimetised veebis.

RiTo missioon on edendada dialoogi teadlaste ja riigitegelaste vahel.

Riigikogu Toimetised (RiTo) on parlamendi põhiseaduslikke ja ühiskondlikke ülesandeid mõtestav perioodiline ajakiri, mis ilmub kaks korda aastas – juunis ja detsembris. RiTo on ajakiri poliitikuile, teadlastele, kõrgkoolide õppejõududele ja üliõpilastele, õpetajatele ja gümnasistidele, ametnikele, äri- ja mittetulundusühingute liikmeile ning kõigile poliitikahuvilistele. RiTo missioon on edendada dialoogi teadlaste ja riigitegelaste vahel.

Uuringute ja arvamuste rubriigis avaldatakse ka eelretsenseeritud heatasemelisi teadusartikleid, mis käsitlevad nüüdisühiskonna, riigivalitsemise ja poliitika huvipakkuvaid probleeme. Eesmärk on sotsiaalteaduste originaalsete uurimistulemuste abil mõtestada teaduspõhiselt praktilist valitsemiskogemust.

Oodatud on ka Eesti autorite välismaistes teadusajakirjades avaldatud artiklite eestindused.

Loe viimast numbrit siit.

Riigikogu Toimetised nr 34

Toimetus

Peatoimetaja: Mart Raudsaar, e-post: Mart.Raudsaar@riigikogu.ee
Tegevtoimetaja: Leeni Uba, e-post: Leeni.Uba@riigikogu.ee
Keeletoimetaja: Viime Laanpere
Tõlkijad: Mari Ets, Mari Vihuri, Tatjana Kobanova, Helve Trumann
Tõlkeartikli koostajad: Kristel Weidebaum, OÜ Luisa Tõlkebüroo tõlkija ja Tiina Alekõrs, toimetaja
Kujundaja: Ahto Meri
Tehniline toimetaja: Piret Pärgma, Eesti Rahvusraamatukogu, e-post: Piret.Pargma@nlib.ee
Küljendaja: Merike Kaseorg

Riigikogu Toimetiste aadress:
Riigikogu Kantselei, Lossi plats 1a, 15165 Tallinn, Eesti
E-post: RiTo@riigikogu.ee

RiTo veebis

Kristi Püümann, Riigikogu Kantselei avalike suhete osakonna veebi koordinaator
Rito.riigikogu.ee
E-post: Kristi.Pyymann@riigikogu.ee

Marie Kukk, Riigikogu Kantselei avalike suhete osakonna infonõunik, RiTo veebi sisuhaldur
Rito.riigikogu.ee
E-post: Marie.Kukk@riigikogu.ee

Üles

Avaldatud: 27.12.2016

Tagasiside