Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

VII Riigikogu parlamendirühmad

Parlamendirühmade koosseis on esitatud 1995. aasta veebruari seisuga.

Eesti–Itaalia parlamendirühm

Moodustatud 13.10.1993
Esimees: Kalle Jürgenson
Aseesimees: Ilmar Mändmets

Eesti–Prantsuse parlamendirühm

Moodustatud 27.05.1993
Esimees: Rein Helme
Aseesimehed: Jaan Kaplinski, Mart-Olav Niklus

Eesti–Saksa parlamendirühm

(Eesti–Saksamaa)
Moodustatud 20.04.1993
Esimees: Illar Hallaste
Aseesimehed: Ants-Enno Lõhmus, Kuno Raude

Eesti–Soome parlamendirühm

Moodustatud 06.12.1993
Esimees: Andrus Villem
Aseesimehed: Lauri Einer, Ralf R. Parve, Kalju Põldvere, Liina Tõnisson

Eesti–Taani parlamendirühm

Moodustatud 13.04.1993
Esimees: Ülo Vooglaid
Aseesimees: Tiit Sinissaar

Eesti–Vene parlamendirühm

Moodustatud 27.10.1994
Esimees: Juhan Aare
Aseesimees: Priit Aimla

Üles

Viimati muudetud: 20.05.2015

Tagasiside