Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Tutvuge Riigikogu Kantselei täitmata teenistuskohtade, tööpakkumiste ja praktikavõimalustega.

Struktuur ja koosseis (PDF, 201kB)

Tööpakkumised

Praktikaprogramm

Riigikogu Kantselei esimese praktikaprogrammi käivitasime 2022. aasta lõpus ja see sai teoks 2023. aasta 23. jaanuarist kuni 7. märtsini. Praktikale olid oodatud vähemalt teise kursuse õigusteaduse-, riigiteaduse- või politoloogiatudengid.

Praktikantide valimisel oli oluline tudengitepoolne motivatsioon ja praktikasoovi põhjendus. 22st soovijast valisime programmi osalema kuus tudengit Tartu Ülikooli, Taltechi ja Tallinna Ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppe programmidest.

Praktikandid tutvusid Riigikogu komisjonide ja kantselei osakondade tööga ning said ka võimaluse fraktsioonide koosolekutel osaleda.

Praktikaperioodi jäi sel korral Riigikogu valimiste aeg, mistõttu said tudengid lisaks Riigikogu töö tundmaõppimisele ainulaadse võimaluse heita pilk ka valimiste korraldamise köögipoolele. Nad osalesid e-hääletajate vaatlejate koolitusel, abistasid Riigi valimisteenistust valimisteks ettevalmistamisel, jaoskondades ülesandeid täites või välisvaatlejatele toeks olles.

Praktika pakkus osalejatele võimaluse nii meeskonnatööks kui iseseisvalt ülesannete täitmiseks.

Järgmine praktikaprogramm alustab 2023. aasta lõpus. 

Ootame praktikale!

Kui soovid meile praktikale tulla, kirjuta oma soovist julgesti aadressile [email protected]. Püüame leida just Sulle sobiva praktikavõimaluse!

 

Üles

Viimati muudetud: 04.09.2023

Tagasiside