Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Tutvuge Riigikogu Kantselei täitmata teenistuskohtade, tööpakkumiste ja praktikavõimalustega.

Riigikogu Kantselei struktuur ja koosseis 14.02.2017 (PDF, 245kB)

Tööpakkumised Riigikogu Kantseleis

Praktikapakkumised Riigikogu Kantseleis:

Stenogrammi- ja tõlkeosakonna sõbralik kollektiiv ootab 2017. aasta sügisel
keeletoimetaja praktikale eesti filoloogia bakalaureuse- või magistriõppe üliõpilast.

Praktika käigus tutvustame stenogrammi- ja tõlkeosakonna keeletoimetajate ning võimaluse korral ka mõne muu üksuse tööd. Praktikant saab hea ülevaate riigiasutuses töötava keeletoimetaja töö olemusest, õpib koostama Riigikogu istungi stenogrammi ja eelnõusid keeletoimetamiseks ette valmistama.

Ootame koostöövalmis ja ootamatuks töiseks olukorraks (näiteks Riigikogu ööistung) valmis olevat praktikanti. Eelistame üliõpilasi, kes omandavad kõrgharidust ja on läbinud õppeaineid vähemalt kahe õppeaasta ainepunktide ulatuses, valdavad vabalt eesti keelt ning tunnevad huvi Riigikogu ja kantselei tegevuse vastu. Praktikat Riigikogu Kantseleis ei tasustata. Huvi korral palume esitada meile motivatsioonikiri ja lisada cv meiliaadressil personal.konkurss@riigikogu.ee.

Praktikast Riigikogu Kantseleis

Riigikogu Kantselei pakub praktikavõimalusi Riigikogu komisjonide sekretariaatides (erinevad komisjonid ja valdkonnad). Ootame praktikale üliõpilasi, kes omandavad kõrgharidust ja on läbinud õppeaineid vähemalt kahe õppeaasta ainepunktide ulatuses, valdavad vabalt eesti keelt ning tunnevad huvi Riigikogu ja kantselei tegevuse vastu.
Pakume võimaluse tutvuda eelnõude menetlemisega komisjonis ja täiskogus: menetlusetapid, muudatusettepanekud, tekstid ja seletuskirjad; parlamentaarsed kuulamised- komisjoni istung, avalik istung, oluliselt tähtsa riikliku küsimuse arutamine ning komisjonide asjaajamine.
Praktikat Riigikogu Kantseleis ei tasustata.

Huvi korral palume esitada taotlus- veebivorm Riigikogu kodulehel, lisada cv ja praktikajuhend, akadeemiline õiend või väljavõte õpinguraamatust ning motivatsioonikiri (https://www.riigikogu.ee/riigikogu/riigikogu-kantselei/teenistuskohad-ja-praktika/).

Täiendav info helen.ilisson@riigikogu.ee

Täitmata ametikohad Riigikogu Kantseleis (hetkel konkurssi ei toimu)

  • Õigus- ja analüüsiosakonna nõunik

Üles

Viimati muudetud: 22.05.2017

Tagasiside