Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

IX Riigikogu parlamendirühmad

Parlamendirühmade koosseis on esitatud 2003. aasta veebruari seisuga.

Eesti–Albaania parlamendirühm

Moodustatud 15.06.1999
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Viive Rosenberg

Eesti – Ameerika Ühendriikide parlamendirühm

(Eesti–USA)
Moodustatud 19.10.1999
Esimees: Mari-Ann Kelam
Aseesimees: Sergei Ivanov

Eesti–Armeenia parlamendirühm

Moodustatud 23.01.2001
Esimees: Tiit Tammsaar
Aseesimees: Jaan Leppik

Eesti–Austria parlamendirühm

Moodustatud 17.06.1999
Esimees: Kalev Kukk

Eesti–Gruusia parlamendirühm

Moodustatud 11.01.2000
Esimehed: Siiri Oviir (kuni 28.01.2002), Tõnu Kauba
Aseesimees: Andres Herkel

Eesti–Hiina parlamendirühm

Moodustatud 25.05.1999
Esimees: Kalev Kallo
Aseesimehed: Ivi Eenmaa, Mart Nutt, Jevgeni Tomberg

Eesti–Horvaatia parlamendirühm

Moodustatud 17.10.2000
Esimees: Aimar Altosaar
Aseesimees: Arvo Sirendi

Eesti–Iisraeli parlamendirühm

Moodustatud 09.12.1999
Esimehed: Siiri Oviir (kuni 28.01.2002), Aimar Altosaar (alates 10.10.2002)
Aseesimehed: Aimar Altosaar, Vahur Glaase (alates 10.10.2002)

Eesti–Itaalia parlamendirühm

Moodustatud 22.03.2000
Esimees: Arvo Haug
Aseesimees: Mai Treial

Eesti–Jaapani parlamendirühm

Moodustatud 08.02.2000
Esimees: Rein Voog
Aseesimees: Ants Käärma

Eesti–Kreeka parlamendirühm

Moodustatud 26.09.2000
Esimees: Liia Hänni
Aseesimees: Kalev Kallo

Eesti–Kuveidi parlamendirühm

Moodustatud 27.05.1999
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Elmar Truu

Eesti–Norra parlamendirühm

Moodustatud 29.05.2000
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Toomas Varek (kuni 03.02.2003)

Eesti–Poola parlamendirühm

Moodustatud 25.05.1999
Esimees: Kalev Kallo
Aseesimees: Urmas Laht

Eesti–Prantsuse parlamendirühm

Moodustatud 18.05.1999
Esimehed: Kristiina Ojuland (kuni 28.01.2002), Tõnis Lukas
Aseesimees: Rein Voog

Eesti–Rootsi parlamendirühm

Moodustatud 30.05.2000
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Laine Tarvis

Eesti–Saksa parlamendirühm

(Eesti–Saksamaa)
Moodustatud 13.05.1999
Esimees: Kalev Kukk
Aseesimees: Tiit Toomsalu

Eesti–Soome parlamendirühm

Moodustatud 17.06.1999
Esimees: Mart Meri
Aseesimees: Tiit Tammsaar

Eesti–Suurbritannia parlamendirühm

Moodustatud 18.05.1999
Esimehed: Ivar Tallo (kuni 05.10.2001), Trivimi Velliste
Aseesimees: Sven Mikser (kuni 28.01.2002)

Eesti–Šveitsi parlamendirühm

Moodustatud 19.10.1999
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Arnold Rüütel (kuni 08.10.2001)

Eesti–Taani parlamendirühm

Moodustatud 29.04.1999
Esimees: Marju Lauristin
Aseesimees: Tiit Sinissaar

Eesti–Tšehhi parlamendirühm

Moodustatud 08.06.1999
Esimees: Elmar Truu
Aseesimees: Vladimir Velman

Eesti–Türgi parlamendirühm

Moodustatud 06.02.2001
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Laine Tarvis

Eesti–Ukraina parlamendirühm

Moodustatud 19.05.1999
Esimees: Jüri Tamm
Aseesimees: Mihhail Stalnuhhin

Eesti–Ungari parlamendirühm

Moodustatud 21.10.1999
Esimees: Enn Tarto
Aseesimees: Arvo Sirendi

Eesti–Vene parlamendirühm

Moodustatud 12.05.1999
Esimehed: Jüri Adams (kuni 14.05.2002), Sergei Ivanov
Aseesimehed: Sergei Ivanov (kuni 14.05.2002), Jevgeni Tomberg, Vladimir Velman

Üles

Viimati muudetud: 20.05.2015

Tagasiside