Parlamendirühmad
IX Riigikogu parlamendirühmad
Parlamendirühmade koosseis on esitatud 2003. aasta veebruari seisuga.
Eesti–Albaania parlamendirühm
Moodustatud 15.06.1999
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Viive Rosenberg
Eesti – Ameerika Ühendriikide parlamendirühm
(Eesti–USA)
Moodustatud 19.10.1999
Esimees: Mari-Ann Kelam
Aseesimees: Sergei Ivanov
Eesti–Armeenia parlamendirühm
Moodustatud 23.01.2001
Esimees: Tiit Tammsaar
Aseesimees: Jaan Leppik
Eesti–Austria parlamendirühm
Moodustatud 17.06.1999
Esimees: Kalev Kukk
Eesti–Gruusia parlamendirühm
Moodustatud 11.01.2000
Esimehed: Siiri Oviir (kuni 28.01.2002), Tõnu Kauba
Aseesimees: Andres Herkel
Eesti–Hiina parlamendirühm
Moodustatud 25.05.1999
Esimees: Kalev Kallo
Aseesimehed: Ivi Eenmaa, Mart Nutt, Jevgeni Tomberg
Eesti–Horvaatia parlamendirühm
Moodustatud 17.10.2000
Esimees: Aimar Altosaar
Aseesimees: Arvo Sirendi
Eesti–Iisraeli parlamendirühm
Moodustatud 09.12.1999
Esimehed: Siiri Oviir (kuni 28.01.2002), Aimar Altosaar (alates 10.10.2002)
Aseesimehed: Aimar Altosaar, Vahur Glaase (alates 10.10.2002)
Eesti–Itaalia parlamendirühm
Moodustatud 22.03.2000
Esimees: Arvo Haug
Aseesimees: Mai Treial
Eesti–Jaapani parlamendirühm
Moodustatud 08.02.2000
Esimees: Rein Voog
Aseesimees: Ants Käärma
Eesti–Kreeka parlamendirühm
Moodustatud 26.09.2000
Esimees: Liia Hänni
Aseesimees: Kalev Kallo
Eesti–Kuveidi parlamendirühm
Moodustatud 27.05.1999
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Elmar Truu
Eesti–Norra parlamendirühm
Moodustatud 29.05.2000
Esimees: Tiit Käbin
Aseesimees: Toomas Varek (kuni 03.02.2003)
Eesti–Poola parlamendirühm
Moodustatud 25.05.1999
Esimees: Kalev Kallo
Aseesimees: Urmas Laht
Eesti–Prantsuse parlamendirühm
Moodustatud 18.05.1999
Esimehed: Kristiina Ojuland (kuni 28.01.2002), Tõnis Lukas
Aseesimees: Rein Voog
Eesti–Rootsi parlamendirühm
Moodustatud 30.05.2000
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Laine Tarvis
Eesti–Saksa parlamendirühm
(Eesti–Saksamaa)
Moodustatud 13.05.1999
Esimees: Kalev Kukk
Aseesimees: Tiit Toomsalu
Eesti–Soome parlamendirühm
Moodustatud 17.06.1999
Esimees: Mart Meri
Aseesimees: Tiit Tammsaar
Eesti–Suurbritannia parlamendirühm
Moodustatud 18.05.1999
Esimehed: Ivar Tallo (kuni 05.10.2001), Trivimi Velliste
Aseesimees: Sven Mikser (kuni 28.01.2002)
Eesti–Šveitsi parlamendirühm
Moodustatud 19.10.1999
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Arnold Rüütel (kuni 08.10.2001)
Eesti–Taani parlamendirühm
Moodustatud 29.04.1999
Esimees: Marju Lauristin
Aseesimees: Tiit Sinissaar
Eesti–Tšehhi parlamendirühm
Moodustatud 08.06.1999
Esimees: Elmar Truu
Aseesimees: Vladimir Velman
Eesti–Türgi parlamendirühm
Moodustatud 06.02.2001
Esimees: Liis Klaar
Aseesimees: Laine Tarvis
Eesti–Ukraina parlamendirühm
Moodustatud 19.05.1999
Esimees: Jüri Tamm
Aseesimees: Mihhail Stalnuhhin
Eesti–Ungari parlamendirühm
Moodustatud 21.10.1999
Esimees: Enn Tarto
Aseesimees: Arvo Sirendi
Eesti–Vene parlamendirühm
Moodustatud 12.05.1999
Esimehed: Jüri Adams (kuni 14.05.2002), Sergei Ivanov
Aseesimehed: Sergei Ivanov (kuni 14.05.2002), Jevgeni Tomberg, Vladimir Velman
Viimati muudetud: 20.05.2015