Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

IX Riigikogu välisdelegatsioonid

Delegatsioonide koosseis on esitatud 2003. aasta veebruari seisuga.

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

22.04.1999

Delegatsiooni juht

  • Tiit Käbin

Liikmed

  • Peeter Kreitzberg
  • Mart Nutt

Asendusliikmed

  • Sven Mikser (kuni 28.01.2002)
  • Jaan Pöör
  • Tiit Toomsalu

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

22.04.1999

Delegatsiooni juht

  • Kristiina Ojuland

Liikmed

  • Tunne Kelam
  • Anti Liiv

Asendusliikmed

  • Sergei Ivanov
  • Ivar Tallo
  • Elmar Truu

18.01.2000

Delegatsiooni juht

  • Kristiina Ojuland

Liikmed

  • Anti Liiv
  • Lauri Vahtre

Asendusliikmed

  • Sergei Ivanov
  • Ivar Tallo
  • Elmar Truu

26.02.2002

Delegatsiooni juht

  • Indrek Meelak

Liikmed

  • Lauri Vahtre
  • Rein Voog

Asendusliikmed

  • Sergei Ivanov
  • Liis Klaar
  • Elmar Truu

NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

22.04.1999 (kuni selle kuupäevani Põhja-Atlandi Assamblee Eesti delegatsioon)

Delegatsiooni juht

  • Peeter Olesk

Liikmed

  • Kalev Kukk
  • Tiit Tammsaar

28.02.2002

Delegatsiooni juht

  • Kalev Kukk

Liikmed

  • Erika Salumäe
  • Tiit Tammsaar

Riigikogu delegatsioon Eesti Vabariigi, Leedu Vabariigi ja Läti Vabariigi Parlamentidevahelises Assamblees

22.04.1999

Delegatsiooni juht

  • Trivimi Velliste

Delegatsiooni juhi asetäitja

  • Siiri Oviir

Liikmed

  • Aimar Altosaar
  • Andres Herkel
  • Rein Järvelill
  • Valve Kirsipuu
  • Ants Käärma
  • Väino Linde
  • Jaanus Marrandi
  • Endel Paap
  • Jaana Padrik
  • Arnold Rüütel
  • Arvo Sirendi
  • Andres Taimla
  • Jüri Tamm
  • Enn Tarto
  • Laine Tarvis
  • Andres Varik
  • Valentina Võssotskaja
  • Harri Õunapuu

04.12.2001

Delegatsiooni juht

  • Trivimi Velliste

Delegatsiooni juhi asetäitja

  • Siiri Oviir

Liikmed

  • Aimar Altosaar
  • Andres Herkel
  • Kalev Kallo
  • Valve Kirsipuu
  • Ants Käärma
  • Väino Linde
  • Jaanus Marrandi
  • Jaanus Männik
  • Endel Paap
  • Jaana Padrik
  • Arvo Sirendi
  • Andres Taimla
  • Jüri Tamm
  • Enn Tarto
  • Laine Tarvis
  • Andres Varik
  • Valentina Võssotskaja

26.03.2002

Delegatsiooni juht

  • Trivimi Velliste

Delegatsiooni juhi asetäitja

  • Laine Tarvis

Liikmed

  • Aimar Altosaar
  • Andres Herkel
  • Kalev Kallo
  • Valve Kirsipuu
  • Ants Käärma
  • Urmas Laht
  • Väino Linde
  • Jaanus Männik
  • Endel Paap
  • Jaana Padrik
  • Georg Pelisaar
  • Rainis Ruusamäe
  • Arvo Sirendi
  • Andres Taimla
  • Jüri Tamm
  • Enn Tarto
  • Andres Varik
  • Valentina Võssotskaja

Lääne-Euroopa Liidu Assamblee (WEU) Eesti delegatsioon

22.04.1999

Delegatsiooni juht

  • Andres Tarand

Liige

  • Toivo Tootsen

23.01.2001

Delegatsiooni juht

  • Tõnu Kõiv

Liige

  • Kalev Kallo

Riigikogu delegatsioon Ülemaailmses Tasakaalustatud Keskkonna Seadusandjate Organisatsioonis

16.09.1999

Delegatsiooni juht

  • Rainis Ruusamäe

Liikmed

  • Arvo Haug
  • Jürgen Ligi (kuni 06.11.2002)
  • Olev Raju
  • Villu Reiljan
  • Lauri Vahtre

Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti rühm

President

  • Ignar Fjuk

Asepresidendid

  • Tõnu Kauba (alates 14.05.2002)
  • Liis Klaar
  • Sven Mikser (kuni 28.01.2002)
  • Jaanus Männik

Euroopa Liidu ja Eesti Parlamentaarse Ühiskomitee Eesti delegatsioon

18.05.1999 (RK otsus “Euroopa asjade komisjoni moodustamine”)

Delegatsiooni esimees

  • Tunne Kelam

Esimene aseesimees

  • Ivi Eenmaa

Teine aseesimees

  • Liia Hänni

Liikmed

  • Valve Kirsipuu
  • Peeter Kreitzberg (alates 09.04.2002)
  • Mart Nutt
  • Janno Reiljan
  • Viive Rosenberg
  • Paul-Eerik Rummo
  • Rainis Ruusamäe
  • Jevgeni Tomberg
  • Liina Tõnisson (kuni 28.01.2002)
  • Ülo Tärno
  • Toomas Vilosius

Üles

Viimati muudetud: 20.05.2015

Tagasiside