Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Anu Adra-Entsik

Anu Adra-Entsik

Avalike suhete osakond
Osakonna juhataja
Tel: 5090241, 6316350
E-post: anu.adra-entsik@riigikogu.ee

Epp-Mare Kukemelk

Epp-Mare Kukemelk

Avalike suhete osakond
Kommunikatsioonijuht
Tel: 515 3903, 631 6356
E-post: epp-mare.kukemelk@riigikogu.ee

 Merilin Kruuse

Merilin Kruuse

Avalike suhete osakond
Pressinõunik 
Tel: 510 6179, 631 6353
E-post: merilin.kruuse@riigikogu.ee

Gunnar Paal

Gunnar Paal

Avalike suhete osakond
Pressinõunik
Tel: 5190 2837, 631 6351
E-post: gunnar.paal@riigikogu.ee

Eva Vahur

Eva Vahur

Avalike suhete osakond
Pressinõunik
Tel: 5330 0619, 631 6592
E-post: eva.vahur@riigikogu.ee

 Marie Kukk

Marie Kukk

Avalike suhete osakond
Infonõunik
Tel: 5821 3309, 631 6456
E-post: marie.kukk@riigikogu.ee

Fraktsioonide pressinõunikud

Eesti Keskerakonna fraktsioon

Andre Hanimägi
andre.hanimagi@riigikogu.ee, 631 6691

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

Holger Berg
holger.berg@riigikogu.ee, 631 6611

Eesti Reformierakonna fraktsioon

Reti Meema
reti.meema@riigikogu.ee, 631 6933

Eesti Vabaerakonna fraktsioon

Epp Alatalu
epp.alatalu@riigikogu.ee, 631 6544

Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon

Birgit Remiküll
birgit.remikyll@riigikogu.ee, 631 6622

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

Jevgenia Savina-Loštšina
jevgenia.savina-lostsina@riigikogu.ee, 631 6650

Üles

Viimati muudetud: 06.11.2017

Tagasiside