Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

VIII Riigikogu parlamendirühmad

Parlamendirühmade koosseis on esitatud 1999. aasta veebruari seisuga.

Eesti–Albaania parlamendirühm

Moodustatud 10.06.1998
Esimees: Tõnu Kõrda
Aseesimees: Tiit Käbin

Eesti – Ameerika Ühendriikide parlamendirühm

(Eesti–USA)
Moodustatud 15.06.1995
Esimees: Mart Laar

Eesti–Austria parlamendirühm

Moodustatud 28.07.1995
Esimees: Eldur Parder
Aseesimees: Tõnu Kauba

Eesti–Hiina parlamendirühm

Moodustatud 13.10.1997
Esimees: Krista Kilvet
Aseesimees: Liia Hänni

Eesti–Iisraeli parlamendirühm

Moodustatud 18.03.1997
Esimees: Tunne Kelam
Aseesimees: Jürgen Ligi

Eesti–Itaalia parlamendirühm

Moodustatud 14.06.1995
Esimees: Raoul Üksvärav

Eesti–Jaapani parlamendirühm

Moodustatud 13.06.1996
Esimees: Märt Kubo

Eesti–Kuveidi parlamendirühm

Moodustatud 14.06.1995
Esimees: Juhan Telgmaa
Aseesimees: Talvi Märja

Eesti–Norra parlamendirühm

Moodustatud 28.06.1995
Esimees: Olav Anton

Eesti–Prantsuse parlamendirühm

Moodustatud 13.06.1995
Esimees: Kristiina Ojuland

Eesti–Rootsi parlamendirühm

Moodustatud 28.06.1995
Esimees: Andres Lipstok

Eesti–Saksa parlamendirühm

(Eesti–Saksamaa)
Moodustatud 13.06.1995
Esimehed: Kalev Kukk, Mart Laar (alates 1996. a sügis)
Aseesimees: Kalev Kukk

Eesti–Soome parlamendirühm

Moodustatud 12.06.1995
Esimees: Andres Taimla

Eesti–Suurbritannia parlamendirühm

Moodustatud 15.06.1995
Esimees: Ignar Fjuk

Eesti–Taani parlamendirühm

Moodustatud 12.06.1995
Esimehed: Ülo Vooglaid (kuni 25.10.1996), Kadri Ottis (alates 25.03.1997)
Aseesimees: Aap Neljas (alates 25.03.1997)

Eesti – Taga-Kaukaasia parlamendirühm

Moodustatud 21.01.1997
Esimees: Siim Kallas

Eesti–Tšehhi parlamendirühm

Moodustatud 12.09.1995
Esimees: Raoul Üksvärav
Aseesimees: Ants Järvesaar

Eesti–Ukraina parlamendirühm

Moodustatud 05.12.1995
Esimees: Eldur Parder

Eesti–Ungari parlamendirühm

Moodustatud 13.05.1997
Esimees: Enn Tarto
Aseesimehed: Daimar Liiv, Aleksander Stern

Üles

Viimati muudetud: 20.05.2015

Tagasiside