Delegatsioonid
VIII Riigikogu välisdelegatsioonid
Delegatsioonide koosseis on esitatud 1999. aasta veebruari seisuga.
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon
15.05.1995
Delegatsiooni juht
- Raoul Üksvärav
Liikmed
- Tõnu Kõrda
- Tiit Käbin
Asendusliikmed
- Juhan Aare
- Tõnu Kauba
- Kadri Ottis
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon
15.05.1995
Delegatsiooni juht
- Andra Veidemann
Liikmed
- Tunne Kelam
- Juhan Telgmaa
Asendusliikmed
- Karin Jaani
- Tõnu-Reid Kukk
- Kristiina Ojuland
16.01.1996
Delegatsiooni juht
- Kristiina Ojuland
Liikmed
- Juhan Telgmaa
- Andra Veidemann
Asendusliikmed
- Tunne Kelam
- Tõnu-Reid Kukk
- Eiki Nestor
14.01.1997
Delegatsiooni juht
- Kristiina Ojuland
Liikmed
- Tunne Kelam
- Juhan Telgmaa
Asendusliikmed
- Tõnu-Reid Kukk
- Anti Liiv
- Eiki Nestor
NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon
15.05.1995 (kuni 22.04.1999 Põhja-Atlandi Assamblee Eesti delegatsioon)
Delegatsiooni juht
- Arvo Junti
Liikmed
- Peeter Lorents
- Eino Tamm
Asendusliikmed
- Liia Hänni
- Sergei Ivanov
13.04.1998
Delegatsiooni juht
- Ülo Nugis
Liikmed
- Peeter Lorents
- Kalev Kukk
Riigikogu delegatsioon Eesti Vabariigi, Leedu Vabariigi ja Läti Vabariigi Parlamentidevahelises Assamblees
18.04.1995, muudatus 12.03.1996
Delegatsiooni juht
- Arnold Rüütel
Delegatsiooni juhi asetäitja
- Toomas Alatalu
Liikmed
- Priit Aimla
- Olav Anton
- Jaanus Betlem
- Vahur Glaase (kuni 12.03.1996)
- Sergei Issakov
- Ants Järvesaar
- Raivo Kallas (alates 12.03.1996)
- Valve Kirsipuu
- Märt Kubo
- Daimar Liiv
- Mati Meos
- Raivo Paavo
- Valve Raudnask
- Arvo Sirendi
- Andres Taimla
- Enn Tarto
- Feliks Undusk
- Lauri Vahtre
- Raoul Üksvärav
Lääne-Euroopa Liidu Assamblee (WEU) Eesti delegatsioon
15.05.1995
Delegatsiooni juht
- Aap Neljas
Liige
- Tiit Made
Riigikogu delegatsioon Ülemaailmses Tasakaalustatud Keskkonna Seadusandjate Organisatsioonis
22.01.1996
Delegatsiooni juht
- Andres Tarand
Liikmed
- Jürgen Ligi
- Olev Raju
Asendusliige
- Arvo Haug
Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti rühm
President
- Krista Kilvet (alates 18.04.1995)
Asepresidendid
- Ignar Fjuk (alates 18.04.1995)
- Toomas Alatalu (18.04.1995–03.12.1996)
- Mart Laar (03.12.1996–17.12.1997)
- Jaanus Männik (alates 03.12.1996)
- Ülo Nugis (alates 17.12.1997)
Euroopa Liidu ja Eesti Parlamentaarse Ühiskomitee Eesti delegatsioon
11.03.1998 (RK juhatuse otsus)
Delegatsiooni esimees
- Tunne Kelam
Esimene aseesimees
- Eino Tamm
Teine aseesimees
- Liia Hänni
Liikmed
- Sergei Ivanov
- Valve Kirsipuu
- Jürgen Ligi
- Tiit Made
- Mart Nutt
- Kadri Ottis
- Tiit Tammsaar
- Juhan Telgmaa
- Elmar Truu
- Liina Tõnisson
Viimati muudetud: 20.05.2015