Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

VIII Riigikogu välisdelegatsioonid

Delegatsioonide koosseis on esitatud 1999. aasta veebruari seisuga.

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

15.05.1995

Delegatsiooni juht

  • Raoul Üksvärav

Liikmed

  • Tõnu Kõrda
  • Tiit Käbin

Asendusliikmed

  • Juhan Aare
  • Tõnu Kauba
  • Kadri Ottis

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

15.05.1995

Delegatsiooni juht

  • Andra Veidemann

Liikmed

  • Tunne Kelam
  • Juhan Telgmaa

Asendusliikmed

  • Karin Jaani
  • Tõnu-Reid Kukk
  • Kristiina Ojuland

16.01.1996

Delegatsiooni juht

  • Kristiina Ojuland

Liikmed

  • Juhan Telgmaa
  • Andra Veidemann

Asendusliikmed

  • Tunne Kelam
  • Tõnu-Reid Kukk
  • Eiki Nestor

14.01.1997

Delegatsiooni juht

  • Kristiina Ojuland

Liikmed

  • Tunne Kelam
  • Juhan Telgmaa

Asendusliikmed

  • Tõnu-Reid Kukk
  • Anti Liiv
  • Eiki Nestor

NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioon

15.05.1995 (kuni 22.04.1999 Põhja-Atlandi Assamblee Eesti delegatsioon)

Delegatsiooni juht

  • Arvo Junti

Liikmed

  • Peeter Lorents
  • Eino Tamm

Asendusliikmed

  • Liia Hänni
  • Sergei Ivanov

13.04.1998

Delegatsiooni juht

  • Ülo Nugis

Liikmed

  • Peeter Lorents
  • Kalev Kukk

Riigikogu delegatsioon Eesti Vabariigi, Leedu Vabariigi ja Läti Vabariigi Parlamentidevahelises Assamblees

18.04.1995, muudatus 12.03.1996

Delegatsiooni juht

  • Arnold Rüütel

Delegatsiooni juhi asetäitja

  • Toomas Alatalu

Liikmed

  • Priit Aimla
  • Olav Anton
  • Jaanus Betlem
  • Vahur Glaase (kuni 12.03.1996)
  • Sergei Issakov
  • Ants Järvesaar
  • Raivo Kallas (alates 12.03.1996)
  • Valve Kirsipuu
  • Märt Kubo
  • Daimar Liiv
  • Mati Meos
  • Raivo Paavo
  • Valve Raudnask
  • Arvo Sirendi
  • Andres Taimla
  • Enn Tarto
  • Feliks Undusk
  • Lauri Vahtre
  • Raoul Üksvärav

Lääne-Euroopa Liidu Assamblee (WEU) Eesti delegatsioon

15.05.1995

Delegatsiooni juht

  • Aap Neljas

Liige

  • Tiit Made

Riigikogu delegatsioon Ülemaailmses Tasakaalustatud Keskkonna Seadusandjate Organisatsioonis

22.01.1996

Delegatsiooni juht

  • Andres Tarand

Liikmed

  • Jürgen Ligi
  • Olev Raju

Asendusliige

  • Arvo Haug

Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti rühm

President

  • Krista Kilvet (alates 18.04.1995)

Asepresidendid

  • Ignar Fjuk (alates 18.04.1995)
  • Toomas Alatalu (18.04.1995–03.12.1996)
  • Mart Laar (03.12.1996–17.12.1997)
  • Jaanus Männik (alates 03.12.1996)
  • Ülo Nugis (alates 17.12.1997)

Euroopa Liidu ja Eesti Parlamentaarse Ühiskomitee Eesti delegatsioon

11.03.1998 (RK juhatuse otsus)

Delegatsiooni esimees

  • Tunne Kelam

Esimene aseesimees

  • Eino Tamm

Teine aseesimees

  • Liia Hänni

Liikmed

  • Sergei Ivanov
  • Valve Kirsipuu
  • Jürgen Ligi
  • Tiit Made
  • Mart Nutt
  • Kadri Ottis
  • Tiit Tammsaar
  • Juhan Telgmaa
  • Elmar Truu
  • Liina Tõnisson

Üles

Viimati muudetud: 20.05.2015

Tagasiside