Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Parlamendi lugemissaal teenindab Riigikogu liikmeid, kantselei teenistujaid ja rahvusraamatukogu lugejaid. Lugemissaalist leiab seadusloome ja riigivalitsemisega seotud valdkondade trükiseid, samuti teatmeteoseid. Seal saab lugeda Eesti ja välisriikide ajalehti ja ajakirju ning mitmesuguseid e-väljaandeid.

Riigikogu lugemissaal on osa Eesti Rahvusraamatukogu parlamendiinfo keskusest. Eesti Rahvusraamatukogu on 1918. aastal asutatud Riigiraamatukogu õigusjärglane ja täidab alates 1989. aastast taas parlamendiraamatukogu ülesandeid.

Kuidas parlamendi lugemissaali külastada ja raamatukogu teenuseid kasutada? Vaata lähemalt!

Lugemissaalist leiab eeskätt kirjandust ja publitsistikat, mille fookuses on
õigus, poliitika, majandus, ajalugu, filosoofia, psühholoogia.

Uudiskirjanduse väljapanek

Uudiskirjanduse väljapanek on neljapäeviti vahetuv näitus Eesti Rahvusraamatukokku saabunud raamatutest. Vaata lähemalt!

Parlamendiraamatukogu ajaveeb PARLAFON

keskendub poliitika, majanduse, sotsioloogia, õiguse, Euroopa Liidu ja rahvusvaheliste organisatsioonide teabe vahendamisele, sisaldab viiteid infoallikatele ning tutvustab meie uusi väljaandeid.

Parlafon

 

 

 

DIXI. Riigikogu liige on öelnud

Väljaanne pakub põhjalikku ülevaadet parlamendiliikmete veebis ja trükis avaldatust.
Ilmub alates 1. septembrist 2015 kord nädalas teisipäeviti.

DIXI

 

 

Alamlehed

  • Parlamendi lugemissaal

    Uudiskirjandus

    Uudiskirjanduse väljapanek on neljapäeviti vahetuv näitus saabunud raamatutest. Kõiki uudiskirjanduse näituse raamatuid on võimalik koju…
  • Vanad Riigi Teatajad lugemissaali riiulis

    Teabeallikad

    Parlamendi lugemissaali konsultandid abistavad raamatute laenutamisel ja päringutele vastamisel, samuti info otsingul andmebaasidest ja muudest…

Üles

Viimati muudetud: 16.05.2018

Tagasiside