Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Vabariigi President
Algatatud: 01.02.2018
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Helmut Hallemaa
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tutvustus

Eelnõu kohaselt nimetatakse Janar Holm uueks riigikontrolöriks. Ametis oleva riigikontrolöri Alar karise volitused lõpevad tähtajaliselt 7. aprillil 2018.

Tekstid

582 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
09.03.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
07.03.2018 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 7.03.2018 14:00
Otsus: Vastuvõetud
19.02.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 19.02.2018 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 07.03.2018 14:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Helmut Hallemaa
Otsus: Vastavalt Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse § 117 lõikele 3 teha ettepanek riigikontrolöri kandidaadil Janar Holmil esineda Riigikogu täiskogu ees kuni viieminutilise ettekandega

Protokoll

Protokoll

Algatamine
06.02.2018 Menetlusse võetud
01.02.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus (2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool
  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool