Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

XIV Riigikogu fraktsioonide koosseis 31. märtsi 2023 seisuga.

Eesti Keskerakonna fraktsioon

Esimees: Jaanus Karilaid
Aseesimehed: Dmitri Dmitrijev, Kersti Sarapuu

Liikmed

  1. Aadu Must
  2. Anneli Ott
  3. Enn Eesmaa
  4. Erki Savisaar
  5. Igor Kravtšenko
  6. Jaak Aab
  7. Jüri Ratas
  8. Kaido Höövelson
  9. Mailis Reps
  10. Marek Jürgenson
  11. Maria Jufereva-Skuratovski
  12. Marika Tuus-Laul
  13. Marko Šorin
  14. Mihhail Korb
  15. Natalia Malleus
  16. Siret Kotka
  17. Taavi Aas
  18. Tarmo Tamm
  19. Tõnis Mölder
  20. Viktor Vassiljev

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

Esimees: Henn Põlluaas
Aseesimehed: Helle-Moonika Helme, Siim Pohlak

Liikmed

  1. Alar Laneman
  2. Anti Poolamets
  3. Jaak Valge
  4. Kalle Grünthal
  5. Kert Kingo
  6. Leo Kunnas
  7. Mart Helme
  8. Martin Helme
  9. Merry Aart
  10. Paul Puustusmaa
  11. Peeter Ernits
  12. Rene Kokk
  13. Riho Breivel
  14. Ruuben Kaalep
  15. Uno Kaskpeit
  16. Urmas Reitelmann

Eesti Reformierakonna fraktsioon

Esimees: Mart Võrklaev
Aseesimehed: Erkki Keldo, Heidy Purga

Liikmed

  1. Aivar Sõerd
  2. Andres Sutt
  3. Andrus Seeme
  4. Ants Laaneots
  5. Eerik-Niiles Kross
  6. Heiki Kranich
  7. Hele Everaus
  8. Ivi Eenmaa
  9. Jürgen Ligi
  10. Jüri Jaanson
  11. Kalle Laanet
  12. Kristen Michal
  13. Kristina Šmigun-Vähi
  14. Liina Kersna
  15. Margit Sutrop
  16. Maris Lauri
  17. Marko Mihkelson
  18. Marko Torm
  19. Mati Raidma
  20. Signe Kivi
  21. Siim Kallas
  22. Sulev Kannimäe
  23. Timo Suslov
  24. Toomas Järveoja
  25. Toomas Kivimägi
  26. Urve Tiidus
  27. Valdo Randpere
  28. Vilja Toomast
  29. Yoko Alender
  30. Õnne Pillak
  31. Ülle Rajasalu

Isamaa fraktsioon

Esimees: Priit Sibul
Aseesimees: Tarmo Kruusimäe

Liikmed

  1. Aivar Kokk
  2. Andres Metsoja
  3. Heiki Hepner
  4. Helir-Valdor Seeder
  5. Mihhail Lotman
  6. Raivo Tamm
  7. Sven Sester
  8. Viktoria Ladõnskaja-Kubits
  9. Üllar Saaremäe

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

Esimees: Indrek Saar
Aseesimees: Kalvi Kõva

Liikmed

  1. Eduard Odinets
  2. Heljo Pikhof
  3. Helmen Kütt
  4. Ivari Padar
  5. Jaak Juske
  6. Reili Rand
  7. Toomas Jürgenstein

Fraktsiooni mittekuuluvad saadikud 

  1. Anastassia Kovalenko-Kõlvart
  2. Martin Repinski
  3. Mihhail Stalnuhhin
  4. Raimond Kaljulaid
  5. Siim Kiisler

Üles

Avaldatud: 31.03.2023

Tagasiside