Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi Riigikogu liikme hääletust

Vali rippmenüüst Riigikogu liikme nimi ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi Riigikogu liikme nimi järgi

Hääletused: Helmen Kütt

Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
12.06.2019 / 12:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.06.2019 / 12:03
Ei hääletanudEi hääletanud
8. muudatusettepanek Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seadus
11.06.2019 / 12:01
VastuVastu
7. muudatusettepanek Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seadus
11.06.2019 / 10:30
PooltPoolt
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Tagatisfondi nõukogu liikmete nimetamine"
11.06.2019 / 10:25
PooltPoolt
Ettepaneku hääletamine
11.06.2019 / 10:06
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
10.06.2019 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
10.06.2019 / 15:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
06.06.2019 / 10:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
05.06.2019 / 14:06
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni moodustamine"
05.06.2019 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
05.06.2019 / 12:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
04.06.2019 / 10:09
PooltPoolt
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Sihtasutuse Keskkonnainvesteeringute Keskus nõukogu liikmete tagasikutsumine ja uute liikmete nimetamine"
04.06.2019 / 10:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
03.06.2019 / 20:53
PooltPoolt
Lõpphääletus
03.06.2019 / 17:55
PooltPoolt
Tagasi lükkamine Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning tulumaksuseaduse, sotsiaalmaksuseaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse muutmise seadus
03.06.2019 / 15:17
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Riigimetsa Majandamise Keskuse nõukogu liikmete nimetamine"
03.06.2019 / 15:08
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
03.06.2019 / 15:07
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
30.05.2019 / 12:00
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni moodustamine"
Tagasiside