Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 09.09.2019 - 19.12.2019

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 09.09.2019 - 19.12.2019

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 32 2
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 28 6
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 28 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 32 2
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 26 8
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 4
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 32 2
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 4
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 33 1
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 29 5
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 30 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 26 8
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 4
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 4
Raimond Kaljulaid Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 26 8
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 28 6
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 27 7
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 33 1
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 32 2
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 24 10
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 33 1
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 24 10
Siim Kiisler Isamaa fraktsioon 29 5
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 10 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 32 2
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 28 6
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 27 7
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 31 3
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Siret Kotka-Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 29 5
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 34 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 22 12
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 33 1
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 33 1
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 29 5
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 32 2
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 33 1
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 29 5
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 31 3
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 24 10
Mihhail Lotman Isamaa fraktsioon 30 4
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 27 7
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 33 1
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 26 8
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 30 4
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 28 6
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 33 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 26 8
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 33 1
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 26 8
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 28 6
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 28 6
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 32 2
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 33 1
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 33 1
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 4
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 32 2
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 29 5
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 22 12
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 33 1
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 24 10
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 30 4
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 30 4
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 31 3
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 34 0
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 33 1
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 31 3
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 30 4
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 32 2
Sven Sester Isamaa fraktsioon 28 6
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 33 1
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 24 10
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 26 8
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 33 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 20 14
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 32 2
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 32 2
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 30 4
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 33 1
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 34 0
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 20 2
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 34 0
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 29 1

Üles

Tagasiside