Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 23.05.2020

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 23.05.2020

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 125 7
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 123 9
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 90 42
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 125 7
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 115 17
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 114 18
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 114 18
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 119 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 121 11
Kalle Grünthal Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 96 7
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 117 15
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 119 5
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 113 19
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 126 6
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 88 44
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 95 7
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 114 18
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 118 14
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 109 15
Raimond Kaljulaid Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 105 27
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 121 11
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 118 14
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 117 15
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 115 17
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 124 8
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 114 18
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 118 14
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 101 31
Siim Kiisler Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 88 20
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 86 8
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 121 11
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 112 20
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 114 18
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 119 13
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 116 8
Siret Kotka Eesti Keskerakonna fraktsioon 115 17
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 128 4
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 128 4
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 96 36
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 131 1
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 122 10
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 130 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 102 30
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 122 10
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 115 17
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 101 31
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 121 11
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 128 4
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 126 6
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 126 6
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 90 34
Mihhail Lotman Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 112 20
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 84 18
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 115 9
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 95 37
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 127 5
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 115 17
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 114 18
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 111 21
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 127 5
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 102 30
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 110 22
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 118 14
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 99 33
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 113 19
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 100 32
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 113 19
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 120 12
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 122 10
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 120 12
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 123 9
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 100 24
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 101 31
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 120 12
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 115 17
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 89 43
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 102 11
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 120 4
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 104 28
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 114 18
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 121 11
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 123 9
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 119 13
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 117 15
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 114 18
Sven Sester Isamaa fraktsioon 114 18
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 126 6
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 85 47
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 117 15
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 111 21
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 127 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 125 7
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 89 7
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 108 24
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 119 13
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 129 3
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 89 43
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 115 17
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 119 13
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 124 8
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 76 12

Üles

Tagasiside