Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 22.11.2019

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 22.11.2019

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 68 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 3
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 48 20
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 62 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 5
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 9
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 61 7
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 55 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 4
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 39 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 8
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 58 2
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 6
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 2
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 9
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 34 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 9
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 63 5
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 54 6
Raimond Kaljulaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 53 15
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 11
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 60 8
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 4
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 58 10
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 3
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 55 13
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 2
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 48 20
Siim Kiisler Isamaa fraktsioon 33 11
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 30 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 7
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 55 13
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 59 9
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 4
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 53 7
Siret Kotka-Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 60 8
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 1
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 68 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 48 20
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 64 4
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 52 16
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 61 7
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 5
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 15
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 63 5
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 2
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 1
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 45 15
Mihhail Lotman Isamaa fraktsioon 58 10
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 30 8
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 1
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 47 21
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 1
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 56 12
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 59 9
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 9
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 52 16
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 61 7
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 62 6
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 15
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 60 8
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 54 14
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 62 6
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 4
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 3
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 63 5
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 8
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 48 12
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 50 18
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 5
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 3
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 44 24
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 44 5
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 15
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 55 13
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 61 7
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 4
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 6
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 58 10
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 5
Sven Sester Isamaa fraktsioon 59 9
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 65 3
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 52 16
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 60 8
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 16
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 2
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 31 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 53 15
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 5
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 0
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 58 10
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 61 7
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 2
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 1
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 21 3

Üles

Tagasiside