Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 22.01.2020

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 22.01.2020

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 87 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 83 4
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 59 28
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 81 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 80 7
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 78 9
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 77 10
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 74 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 83 4
Kalle Grünthal Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 58 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 79 8
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 76 3
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 79 8
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 83 4
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 75 12
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 53 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 78 9
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 81 6
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 72 7
Raimond Kaljulaid Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 72 15
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 76 11
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 79 8
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 81 6
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 75 12
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 84 3
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 74 13
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 85 2
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 24
Siim Kiisler Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 51 12
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 49 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 79 8
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 74 13
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 77 10
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 81 6
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 72 7
Siret Kotka Eesti Keskerakonna fraktsioon 75 12
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 86 1
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 87 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 22
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 87 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 81 6
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 85 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 66 21
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 80 7
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 79 8
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 15
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 80 7
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 85 2
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 87 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 86 1
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 56 23
Mihhail Lotman Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 77 10
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 48 9
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 77 2
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 62 25
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 86 1
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 75 12
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 78 9
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 76 11
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 86 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 69 18
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 76 11
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 76 11
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 23
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 76 11
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 68 19
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 80 7
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 82 5
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 82 5
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 82 5
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 79 8
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 13
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 63 24
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 78 9
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 83 4
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 28
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 62 6
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 79 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 69 18
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 70 17
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 79 8
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 83 4
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 79 8
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 76 11
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 81 6
Sven Sester Isamaa fraktsioon 78 9
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 84 3
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 68 19
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 79 8
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 16
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 82 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 85 2
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 50 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 70 17
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 82 5
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 85 2
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 73 14
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 80 7
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 84 3
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 86 1
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 37 6

Üles

Tagasiside