Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 19.11.2019

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 19.11.2019

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 3
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 46 20
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 61 5
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 9
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 59 7
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 53 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 2
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 37 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 58 8
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 56 2
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 60 6
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 2
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 9
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 32 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 9
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 61 5
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 54 4
Raimond Kaljulaid Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 53 13
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 56 10
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 58 8
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 4
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 56 10
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 63 3
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 13
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 2
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 47 19
Siim Kiisler Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 33 9
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 28 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 59 7
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 55 11
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 57 9
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 4
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 51 7
Siret Kotka-Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 58 8
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 1
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 46 20
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 62 4
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 51 15
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 59 7
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 5
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 14
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 61 5
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 2
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 1
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 43 15
Mihhail Lotman Fraktsiooni mittekuuluvad Riigikogu liikmed 56 10
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 28 8
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 1
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 46 20
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 1
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 54 12
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 9
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 9
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 65 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 50 16
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 7
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 60 6
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 51 15
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 58 8
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 52 14
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 6
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 62 4
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 3
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 61 5
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 58 8
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 48 10
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 48 18
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 5
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 63 3
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 43 23
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 42 5
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 58 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 13
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 53 13
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 59 7
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 4
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 60 6
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 58 8
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 5
Sven Sester Isamaa fraktsioon 59 7
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 63 3
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 50 16
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 58 8
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 14
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 2
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 29 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 51 15
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 61 5
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 0
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 56 10
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 59 7
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 2
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 65 1
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 20 2

Üles

Tagasiside