Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 09.12.2019

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 09.12.2019

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 73 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 70 3
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 49 24
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 67 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 68 5
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 9
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 8
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 60 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 69 4
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 44 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 8
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 63 2
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 6
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 69 4
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 10
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 39 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 9
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 67 6
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 59 6
Raimond Kaljulaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 58 15
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 62 11
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 8
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 6
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 10
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 70 3
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 60 13
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 2
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 21
Siim Kiisler Isamaa fraktsioon 37 12
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 35 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 7
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 60 13
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 64 9
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 69 4
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 58 7
Siret Kotka Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 9
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 1
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 73 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 53 20
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 73 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 67 6
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 71 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 57 16
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 66 7
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 7
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 58 15
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 68 5
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 71 2
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 73 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 1
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 46 19
Mihhail Lotman Isamaa fraktsioon 63 10
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 34 9
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 1
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 50 23
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 1
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 12
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 9
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 9
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 72 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 55 18
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 9
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 67 6
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 16
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 8
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 58 15
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 67 6
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 69 4
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 70 3
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 68 5
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 8
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 53 12
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 53 20
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 5
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 70 3
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 48 25
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 49 5
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 65 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 16
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 60 13
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 66 7
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 69 4
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 7
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 62 11
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 5
Sven Sester Isamaa fraktsioon 64 9
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 70 3
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 54 19
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 65 8
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 16
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 2
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 36 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 58 15
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 68 5
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 2
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 10
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 7
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 71 2
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 72 1
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 24 5

Üles

Tagasiside