Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kalender

Vali ajavahemikAva kalender

Alates:

Kuni:

Sulge

Vaatad tulemusi: 04.04.2019 - 08.12.2019

Kiirviited

Otsing

Otsing
Tühista

Istungitest osavõtt 04.04.2019 - 08.12.2019

Nimi Sorteerti Fraktsioon Sorteerti Istungitest osavõtt Sorteerti Muu Sorteerti
Merry Aart Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 72 0
Annely Akkermann Eesti Reformierakonna fraktsioon 69 3
Yoko Alender Eesti Reformierakonna fraktsioon 49 23
Riho Breivel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 6
Dmitri Dmitrijev Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 5
Enn Eesmaa Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Peeter Ernits Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 8
Urmas Espenberg Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 59 5
Hele Everaus Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 4
Kalle Grünthal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 43 0
Helle-Moonika Helme Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 8
Heiki Hepner Isamaa fraktsioon 62 2
Kaido Höövelson Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 6
Jüri Jaanson Eesti Reformierakonna fraktsioon 68 4
Maria Jufereva-Skuratovski Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 38 4
Marek Jürgenson Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 6
Tiit Kala Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 58 6
Raimond Kaljulaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 15
Kaja Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 61 11
Siim Kallas Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 8
Kalev Kallo Eesti Keskerakonna fraktsioon 66 6
Jaanus Karilaid Eesti Keskerakonna fraktsioon 62 10
Uno Kaskpeit Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 69 3
Erkki Keldo Eesti Reformierakonna fraktsioon 59 13
Liina Kersna Eesti Reformierakonna fraktsioon 70 2
Johannes Kert Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 20
Siim Kiisler Isamaa fraktsioon 36 12
Kert Kingo Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 34 0
Signe Kivi Eesti Reformierakonna fraktsioon 65 7
Toomas Kivimägi Eesti Reformierakonna fraktsioon 59 13
Aivar Kokk Isamaa fraktsioon 63 9
Mihhail Korb Eesti Keskerakonna fraktsioon 68 4
Andrei Korobeinik Eesti Keskerakonna fraktsioon 57 7
Siret Kotka Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Heiki Kranich Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 1
Igor Kravtšenko Eesti Keskerakonna fraktsioon 72 0
Eerik-Niiles Kross Eesti Reformierakonna fraktsioon 52 20
Urmas Kruuse Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 0
Tarmo Kruusimäe Isamaa fraktsioon 66 6
Leo Kunnas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 70 2
Kalvi Kõva Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 56 16
Helmen Kütt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 65 7
Ants Laaneots Eesti Reformierakonna fraktsioon 66 6
Kalle Laanet Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 15
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Isamaa fraktsioon 67 5
Alar Laneman Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 70 2
Maris Lauri Eesti Reformierakonna fraktsioon 72 0
Jürgen Ligi Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 1
Oudekki Loone Eesti Keskerakonna fraktsioon 46 18
Mihhail Lotman Isamaa fraktsioon 62 10
Lauri Läänemets Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 33 9
Natalia Malleus Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 1
Andres Metsoja Isamaa fraktsioon 50 22
Kristen Michal Eesti Reformierakonna fraktsioon 71 1
Marko Mihkelson Eesti Reformierakonna fraktsioon 60 12
Madis Milling Eesti Reformierakonna fraktsioon 63 9
Aadu Must Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Tõnis Mölder Eesti Keskerakonna fraktsioon 71 1
Jevgeni Ossinovski Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 54 18
Anneli Ott Eesti Keskerakonna fraktsioon 63 9
Ivari Padar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 66 6
Keit Pentus-Rosimannus Eesti Reformierakonna fraktsioon 56 16
Hanno Pevkur Eesti Reformierakonna fraktsioon 64 8
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 58 14
Siim Pohlak Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 66 6
Anti Poolamets Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 68 4
Heidy Purga Eesti Reformierakonna fraktsioon 69 3
Paul Puustusmaa Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 67 5
Henn Põlluaas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 8
Peeter Rahnel Eesti Keskerakonna fraktsioon 52 12
Katri Raik Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 52 20
Valdo Randpere Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 5
Urmas Reitelmann Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 69 3
Martin Repinski Eesti Keskerakonna fraktsioon 47 25
Signe Riisalo Eesti Reformierakonna fraktsioon 48 5
Kai Rimmel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 64 0
Taavi Rõivas Eesti Reformierakonna fraktsioon 57 15
Indrek Saar Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 59 13
Üllar Saaremäe Isamaa fraktsioon 65 7
Kersti Sarapuu Eesti Keskerakonna fraktsioon 68 4
Erki Savisaar Eesti Keskerakonna fraktsioon 65 7
Helir-Valdor Seeder Isamaa fraktsioon 61 11
Andrus Seeme Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 5
Sven Sester Isamaa fraktsioon 63 9
Priit Sibul Isamaa fraktsioon 69 3
Riina Sikkut Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon 53 19
Mihhail Stalnuhhin Eesti Keskerakonna fraktsioon 64 8
Andres Sutt Eesti Reformierakonna fraktsioon 56 16
Aivar Sõerd Eesti Reformierakonna fraktsioon 67 5
Kristina Šmigun-Vähi Eesti Reformierakonna fraktsioon 70 2
Marko Šorin Eesti Keskerakonna fraktsioon 35 1
Raivo Tamm Isamaa fraktsioon 57 15
Tarmo Tamm Eesti Keskerakonna fraktsioon 67 5
Urve Tiidus Eesti Reformierakonna fraktsioon 70 2
Vilja Toomast Eesti Reformierakonna fraktsioon 62 10
Marika Tuus-Laul Eesti Keskerakonna fraktsioon 65 7
Jaak Valge Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon 70 2
Viktor Vassiljev Eesti Keskerakonna fraktsioon 71 1
Mart Võrklaev Eesti Reformierakonna fraktsioon 23 5

Üles

Tagasiside