Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused: Urve Tiidus

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
65 22.04.2020 Peaminister Jüri Ratas Urve Tiidus Saarlaste liikumispiirangutest 07.05.2020 30.04.2020
248 16.01.2018 Peaminister Jüri Ratas Urve Tiidus, Kalle Laanet Riigiasutuste Tallinnast väljaviimisest 31.01.2018 01.02.2018
Tagasiside