Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
78 23.07.2008 Kaitseminister Jaak Aaviksoo Kadri Simson Vabadussõja võidusamba ehituse kohta andmed 06.08.2008 07.08.2008
79 08.08.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Evelyn Sepp AS Eesti post tegevusest 25.08.2008 26.08.2008
80 08.08.2008 Välisminister Urmas Paet Evelyn Sepp Märkusest \"ametkondlikuks kasutamiseks\" EL dokumentidel 25.08.2008 21.08.2008
81 08.08.2008 Riigikontrolör Mihkel Oviir Evelyn Sepp Dokumentidele juurdepääsupiirangu seadmisest 25.08.2008 27.08.2008
82 21.08.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Valdur Lahtvee Keskkonnaministeeriumi valitsemisala haldusreformi ettevalmistamise käigust 04.09.2008 04.09.2008
64 03.06.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Heimar Lenk, Igor Gräzin Eesti Energias töötades saadud tööõnnetusest 17.06.2008 17.06.2008
65 04.06.2008 Regionaalminister Siim-Valmar Kiisler Inara Luigas, Vilja Toomast, Tiit Kuusmik, Enn Eesmaa, Jaak Aab, Heimar Lenk, Valeri Korb, Jüri Ratas, Aadu Must, Eldar Efendijev Kagu-Eesti regionaalprügila rajamisest 18.06.2008 18.06.2008
56 22.04.2008 Sotsiaalminister Maret Maripuu Aleksei Lotman Fenüülketonuuriast tulenevad lisakulud 07.05.2008 08.05.2008
66 09.06.2008 Peaminister Andrus Ansip Jaak Aab, Heimar Lenk, Ain Seppik, Jüri Ratas, Mailis Reps Kutseõppe säilitamisest Valgamaa Kutseõppekeskuse Helme osakonnas 25.06.2008 26.06.2008
68 18.06.2008 Justiitsminister Rein Lang Tiit Kuusmik, Mailis Reps Maavanema järelevalve teostamisest 04.07.2008 07.07.2008
69 18.06.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Heimar Lenk Tõrva veeprobleem 04.07.2008 14.07.2008
62 07.05.2008 Minister Urve Palo Maret Merisaar Õigus vabale liikumisele 21.05.2008 21.05.2008
63 15.05.2008 Siseminister Jüri Pihl Mart Jüssi Maastikusõidukite kasutamine 30.05.2008 30.05.2008
54 17.04.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Võõrliikide Eestisse sissetoomisest 02.05.2008 09.05.2008
55 18.04.2008 Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas Vilja Toomast, Kalle Laanet, Jaak Aab, Mai Treial, Eldar Efendijev Õpilaskodude rahstamisest 05.05.2008 05.05.2008
57 23.04.2008 Peaminister Andrus Ansip Tiit Kuusmik, Valeri Korb, Lembit Kaljuvee, Eldar Efendijev Siseministeeriumi eelarve kärped 08.05.2008 08.05.2008
58 23.04.2008 Peaminister Andrus Ansip Tiit Kuusmik, Valeri Korb, Lembit Kaljuvee, Eldar Efendijev Eesti-Venemaa piiriületusega seonduv 08.05.2008 09.05.2008
49 02.04.2008 Justiitsminister Rein Lang Eiki Nestor Isikuandmete kaitsest sünnipäevaõnnitluste ja kaastundeavalduste avaldamisel 18.04.2008 06.05.2008
50 07.04.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Arvo Sarapuu, Toivo Tootsen, Toomas Varek Majanduslangusest (andmed majandusnäitajate osas) 21.04.2008 23.04.2008
51 07.04.2008 Rahandusminister Ivari Padar Arvo Sarapuu, Toivo Tootsen, Toomas Varek Majanduslangusest (andmed majandusnäitajate osas) 21.04.2008 24.04.2008
52 10.04.2008 Justiitsminister Rein Lang Toomas Trapido Tulundusühistutest 24.04.2008 09.05.2008
53 16.04.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Varek Lääne-Viru maakonnaliinid 30.04.2008 28.04.2008
43 04.03.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Kinnisasja sihtotstarbelise kasutamise piiramine 18.03.2008 26.03.2008
44 04.03.2008 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Aleksei Lotman PRIA tegevusest 18.03.2008 19.03.2008
Tagasiside