Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
211 02.05.2017 Kultuuriminister Indrek Saar Krista Aru Taluarhitektuuri kaitsmine Hinni talu näitel 17.05.2017 17.05.2017
6 08.06.2011 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Peeter Kreitzberg Tallinna Ülikooli Loomemaja ja Teadusmaja riigihankest ja ehitamisest 22.06.2011 27.06.2011
97 08.11.2012 Justiitsminister Kristen Michal Yana Toom Tallinna vanglaga seotud töölepingu lõpetamise kohta 22.11.2012
131 05.02.2021 Riigikontrolör Janar Holm Jevgeni Ossinovski Tallinna koolide keeleõppe erirahastu tulemuslikkusest 19.02.2021 18.02.2021
25 20.10.2011 Rahandusminister Jürgen Ligi Juku-Kalle Raid Tallinna Ringkonnakohtu otsuse (VEB Fond) haldusasjas nr 3-04-469 täitmisest 03.11.2011 27.10.2011
4 05.05.2015 Keskkonnaminister Marko Pomerants Märt Sults Tallinna Paljassaare lahte kultuuripoolsaarte ehitamisest 19.05.2015 22.05.2015
7 08.06.2011 Kultuuriminister Rein Lang Jaak Allik, Peeter Kreitzberg Tallinna Lennusadama Vesilennukite angaaride rekonstrueerimisest 22.06.2011 21.06.2011
23 09.10.2007 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Marek Strandberg Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee ehitusest 23.10.2007 25.10.2007
13 29.07.2011 Keskkonnaminister Keit Pentus Mailis Reps Tallikõsõ sihtkaitsevööndi loomisest 15.08.2011 16.08.2011
81 29.06.2012 Rahandusminister Jürgen Ligi Kalle Laanet Tagatiste küsimisest seoses Kreeka abipaketiga 16.07.2012 25.07.2012
114 22.02.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Eiki Nestor, Sven Mikser Taastuvenergia toetuste prognoosi kohta 08.03.2013 12.03.2013
273 15.11.2010 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Aleksei Lotman Taastuvate kütuste kasutamisest 29.11.2010 01.12.2010
279 06.12.2010 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Süsinikdioskiidi heitmete maksustamisest 20.12.2010 23.12.2010
196 23.02.2017 Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva Hannes Hanso Sõmera Kodu sulgemisest 13.03.2017 14.03.2017
119 26.01.2009 Sotsiaalminister Maret Maripuu Vilja Toomast Sõmera Hooldekodu (toetatud elamise teenus) 09.02.2009 11.02.2009
173 11.06.2009 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Valeri Korb Sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskus 30.06.2009 30.06.2009
148 06.04.2021 Majandus- ja taristuminister Taavi Aas Heljo Pikhof Sõidukite tehnonõuetele vastavuse kontrolli teostamise kohta 21.04.2021 16.04.2021
163 11.06.2014 Majandus- ja taristuminister Urve Palo Urbo Vaarmann Sõidukite registreerimise ja tehnosertifikaatide väljastamise kohta Eestis 27.06.2014 27.06.2014
207 03.04.2017 Majandus- ja taristuminister Kadri Simson Kalle Laanet Sõidugraafikute tihendamine 18.04.2017 18.04.2017
275 05.06.2018 Välisminister Sven Mikser Henn Põlluaas Suursaadiku nominatsiooni tühistamisest 27.06.2018 28.06.2018
203 06.10.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Suurfarmide sõnnikukäitluse probleemidest 20.10.2009 19.10.2009
212 08.12.2009 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Aleksei Lotman Suure väina silla ehitusest 22.12.2009 23.12.2009
171 04.06.2009 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Trapido Suur-Pakri tuumajaama asukohast 18.06.2009 19.06.2009
174 05.08.2021 Siseminister Kristian Jaani Mart Helme Surmava tulejõu kasutamisest 1. augustil 2021 Haeska külas 23.08.2021 23.08.2021
30 11.01.2008 Õiguskantsler Allar Jõks Maret Merisaar Suitsetamiskeeld kasiinodes 25.01.2008 22.01.2008
Tagasiside