Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
95 29.09.2008 Siseminister Jüri Pihl Kalle Laanet Siseturvalisust tagavate ametkondade hoone ehitusest Kuressaares 13.10.2008 14.10.2008
97 09.10.2008 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Arvo Sarapuu, Heimar Lenk Mahetootmine 23.10.2008 22.10.2008
99 14.10.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Urmas Reinsalu Maa-ameti andmed kinnistute piirikoordinaatide kohta 29.10.2008 31.10.2008
100 16.10.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Keskkonnapoliitika turupõhisest arendamisest 30.10.2008 30.10.2008
91 15.09.2008 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Aleksei Lotman Arengukava "Eesti toit" 29.09.2008 29.09.2008
92 15.09.2008 Rahandusminister Ivari Padar Arvo Sarapuu Riigi reservid 29.09.2008 30.09.2008
93 16.09.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkogus 30.09.2008 06.10.2008
94 17.09.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Ester Tuiksoo Eesti Energia AS viimine börsile 01.10.2008 03.10.2008
83 25.08.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Varek Koondamised Eesti Raudtee AS-is 08.09.2008 11.09.2008
84 25.08.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Varek Eesti Raudtee jagunemine 08.09.2008 09.09.2008
85 25.08.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Varek Dotatsioonid raudtee transpordis 08.09.2008 09.09.2008
86 28.08.2008 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Ain Seppik Parvlaevaliikluse dotatsioon ja piletihind 11.09.2008 11.09.2008
87 05.09.2008 Siseminister Jüri Pihl Kalle Laanet Kuressaare politseijaoskonna isikkkoosseisu vähendamisest 19.09.2008 19.09.2008
88 08.09.2008 Sotsiaalminister Maret Maripuu Vilja Toomast, Ain Seppik, Rein Ratas, Eldar Efendijev, Mailis Reps Pensionide kojukandest 22.09.2008 23.09.2008
89 08.09.2008 Rahandusminister Ivari Padar Kalev Kallo Riigi kinnisvara müük 22.09.2008 30.09.2008
90 10.09.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Karuputke võõrliikide tõrje rahastamisest 24.09.2008 30.09.2008
67 17.06.2008 Regionaalminister Siim-Valmar Kiisler Tiit Kuusmik, Mailis Reps Maavanema järelevalve teostamisest 04.07.2008 07.07.2008
70 18.06.2008 Kultuuriminister Laine Jänes Tiit Kuusmik, Vladimir Velman, Kadri Simson, Eldar Efendijev, Mailis Reps Venekeelsete dokumentaalfilmide toetamisest Eestis 04.07.2008 09.07.2008
71 27.06.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Mai Treial Ühtekuuluvusfondi projekti elluviimine Tõrva linnas 11.07.2008 18.07.2008
72 11.07.2008 Riigikontrolör Mihkel Oviir Evelyn Sepp Kodakondsus- ja migratsiooniameti kolimine 25.07.2008 23.07.2008
73 11.07.2008 Siseminister Jüri Pihl Evelyn Sepp Kodakondsus- ja migratsiooniameti kolimine 25.07.2008 30.07.2008
74 11.07.2008 Peaminister Andrus Ansip Evelyn Sepp Kodakondsus- ja migaratsiooniameti kolimine 28.07.2008 29.07.2008
75 22.07.2008 Õiguskantsler Indrek Teder Inara Luigas Tõrva linna veeprobleemist 05.08.2008 05.08.2008
76 22.07.2008 Rahandusminister Ivari Padar Inara Luigas Tõrva linna veeprobleemist 05.08.2008 06.08.2008
77 22.07.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Inara Luigas Tõrva linna veeprobleemist 05.08.2008 08.08.2008
Tagasiside