Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
156 08.04.2009 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Heimar Lenk Kohalikud teed 23.04.2009 24.04.2009
157 09.04.2009 Rahandusminister Ivari Padar Kalle Laanet AS Remedia kriminaalmenetlus 24.04.2009 22.04.2009
143 11.03.2009 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Arvo Sarapuu Geneetiliselt muundatud organismidest 25.03.2009 31.03.2009
146 20.03.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Keskkonnavastutuse seaduse rakendamisest 06.04.2009 08.04.2009
147 24.03.2009 Siseminister Jüri Pihl Aleksei Lotman Mootorsõidukitega sõitmisest väljaspool teid 07.04.2009 08.04.2009
148 24.03.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Olga Sõtnik Veesõidukite hoidmise ja kasutamise nõuetest 07.04.2009 08.04.2009
137 23.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Toivo Tootsen, Toomas Varek, Kadri Simson, Helle Kalda KOV volikogu valimis ja KOV korralduse seaduse muutmisest 10.03.2009 11.03.2009
138 27.02.2009 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Toivo Tootsen põllumajandustoetused 13.03.2009 10.03.2009
139 09.03.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Langham OÜ-le antud maavara kaevandamise loast Larvi rabas 23.03.2009 26.03.2009
140 10.03.2009 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Vilja Toomast Perearsti tõendite õigusjõud 24.03.2009 30.03.2009
141 11.03.2009 Peaminister Andrus Ansip Inara Luigas, Tiit Kuusmik, Valeri Korb, Lembit Kaljuvee, Eldar Efendijev Piiriületusest 25.03.2009 26.03.2009
142 11.03.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Arvo Sarapuu Geneetiliselt muundatud organismidest 25.03.2009 26.03.2009
131 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi A-hepatiidi levikust 06.03.2009 09.03.2009
136 23.02.2009 Õiguskantsler Indrek Teder Toivo Tootsen, Toomas Varek, Kadri Simson, Helle Kalda Põhiseadusliku riive tuvastamine 10.03.2009 11.03.2009
128 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi Alkoholipoliitika 06.03.2009 09.03.2009
129 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi Valitsusasutuste reorganiseerimisest ja tegevuskulude vähendamisest 06.03.2009 09.03.2009
130 19.02.2009 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Kalle Laanet, Lauri Laasi Kohalike teenuste delegeerimisest 06.03.2009 09.03.2009
132 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi Lasteaiaõpetajate palgad 06.03.2009 09.03.2009
133 19.02.2009 Rahandusminister Ivari Padar Kalle Laanet, Lauri Laasi 2009. aasta lisaeelarve 06.03.2009 11.03.2009
134 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi "Juhita Eesti Vabariik" 06.03.2009 09.03.2009
135 19.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Kalle Laanet, Lauri Laasi Tööpuudusest 06.03.2009 09.03.2009
119 26.01.2009 Sotsiaalminister Maret Maripuu Vilja Toomast Sõmera Hooldekodu (toetatud elamise teenus) 09.02.2009 11.02.2009
123 17.02.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Haapsalu Tagalahe äärsete väikesadamate sissesõidutee süvendamise keskkonnamõju hindamisest 05.03.2009 05.03.2009
124 18.02.2009 Peaminister Andrus Ansip Olga Sõtnik, Helle Kalda, Kalev Kallo Kultuuripealinn 05.03.2009 05.03.2009
125 18.02.2009 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Olga Sõtnik, Helle Kalda, Kalev Kallo Sadamate vaheline koostöö 05.03.2009 05.03.2009
Tagasiside