Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
205 13.10.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman, Valdur Lahtvee, Villu Reiljan, Karel Rüütli Jahinduse ja jahimaade korraldamisest 27.10.2009 28.10.2009
206 13.10.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Marek Strandberg Üleriigilisest pakendijäätmete kogumisest 27.10.2009 28.10.2009
191 28.08.2009 Kultuuriminister Laine Jänes Kadri Simson Spordiseaduse muutmisest 11.09.2009 14.09.2009
196 22.09.2009 Rahandusminister Jürgen Ligi Inara Luigas, Tarmo Mänd, Toomas Trapido, Kadri Simson Riigi reservide jaotusest ja dünaamikast 06.10.2009 07.10.2009
197 24.09.2009 Õiguskantsler Indrek Teder Jaan Kundla Olukorrast Paide linnas 08.10.2009 08.10.2009
198 25.09.2009 Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas Maret Merisaar Doktorantuuri rahastamisest ja katkestamiste järelevalvest 09.10.2009 12.10.2009
199 30.09.2009 Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas Aadu Must "Püha sõja" algatamisest poliitiliste oponentide vastu 14.10.2009 15.10.2009
180 25.08.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Evelyn Sepp Keskkonnaministeeriumi eelarvest 08.09.2009 08.09.2009
192 01.09.2009 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Heimar Lenk Perearstindus maa piirkondades 15.09.2009 16.09.2009
193 03.09.2009 Siseminister Marko Pomerants Lauri Laasi Politseiametnike koondamisest 17.09.2009 17.09.2009
194 04.09.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Struktuurifondide kasutuse venimisest 18.09.2009 21.09.2009
195 15.09.2009 Rahandusminister Jürgen Ligi Toomas Varek Eesti Telekomi müük 29.09.2009 30.09.2009
174 24.07.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Looduslike ehitusmaterjalide kasutamisest 07.08.2009 05.08.2009
175 03.08.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Kalle Laanet vähipüügist 17.08.2009 18.08.2009
176 12.08.2009 Välisminister Urmas Paet Enn Eesmaa, Lauri Laasi Välissuhtlemisest 27.08.2009 21.08.2009
177 17.08.2009 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Mark Soosaar Arstiabi kättesaadavusest Eesti väikesaartel (Juurdepääsu piirang: AvTS § 35 lg 1 p 11) 01.09.2009 01.09.2009
178 18.08.2009 Rahandusminister Jürgen Ligi Helle Kalda Maksude laekumisest 02.09.2009 31.08.2009
179 24.08.2009 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Lauri Laasi Ministri määruse muutmisest 07.09.2009 04.09.2009
181 25.08.2009 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Evelyn Sepp Põllumajandusministeeriumi eelarvest 08.09.2009 04.09.2009
182 25.08.2009 Rahandusminister Jürgen Ligi Evelyn Sepp Rahandusministeeriumi eelarvest 08.09.2009 10.09.2009
183 25.08.2009 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Evelyn Sepp Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi eelarvest 08.09.2009 03.09.2009
184 25.08.2009 Justiitsminister Rein Lang Evelyn Sepp Justiitsministeeriumi eelarvest 08.09.2009 08.09.2009
185 25.08.2009 Kaitseminister Jaak Aaviksoo Evelyn Sepp Kaitseministeeriumi eelarvest 08.09.2009 08.09.2009
186 25.08.2009 Välisminister Urmas Paet Evelyn Sepp Välisministeeriumi eelarvest 08.09.2009 09.09.2009
187 25.08.2009 Siseminister Marko Pomerants Evelyn Sepp Siseministeeriumi eelarvest 08.09.2009 07.09.2009
Tagasiside