Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
286 10.01.2011 Rahandusminister Jürgen Ligi Evelyn Sepp MTÜ-de maksustamisprobleemid 24.01.2011 24.01.2011
285 03.01.2011 Peaminister Andrus Ansip Kadri Simson Pankade teenustasudest 17.01.2011 17.01.2011
287 12.01.2011 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Toomas Varek Vedelkütuste väävlisisalduse piirnormid 26.01.2011 25.01.2011
288 13.01.2011 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Olga Sõtnik Domeenide registreerimistasu hinnakujundusest 27.01.2011 31.01.2011
289 13.01.2011 Peaminister Andrus Ansip Olga Sõtnik Segadusest domeenireformiga 27.01.2011 27.01.2011
297 09.03.2011 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Mark Soosaar, Kalev Kotkas Kihnu regionaalprogramm 2007-2010 23.03.2011 23.03.2011
290 17.01.2011 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Aleksei Lotman Mustla-Nõmme ja Nõmmeküla probleemidest 31.01.2011 03.02.2011
292 20.01.2011 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Toivo Tootsen Haanja looduspargi Tallikõsõ sihtkaitsevööndist 03.02.2011 07.02.2011
293 24.01.2011 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Toomas Trapido Eesti interneti domeenireformist 07.02.2011 10.02.2011
294 27.01.2011 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Kalev Kotkas Majandus- ja kommunikatsiooniministri 30.12.2010 määrus nr 120 10.02.2011 10.02.2011
295 09.02.2011 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Olga Sõtnik Eesti Interneti Sihtasutuse tegevusest 23.02.2011 25.02.2011
296 23.02.2011 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Mart Jüssi Arengutest Pärnu jõel, Sindi paisul 10.03.2011 11.03.2011
1 05.05.2011 Õiguskantsler Indrek Teder Kalev Kotkas Ravi rahastamise lepingust 19.05.2011 17.05.2011
7 08.06.2011 Kultuuriminister Rein Lang Jaak Allik, Peeter Kreitzberg Tallinna Lennusadama Vesilennukite angaaride rekonstrueerimisest 22.06.2011 21.06.2011
2 20.05.2011 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Mailis Reps Välisriigis alaliselt või ajutiselt töötavate vanemate lastest 03.06.2011 07.06.2011
5 31.05.2011 Õiguskantsler Indrek Teder Liisa-Ly Pakosta Laste väärkohtlemise juhtumitest koolides 14.06.2011 10.06.2011
3 23.05.2011 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Kadri Simson Riigivaraseaduse § 86 täitmisest riigiettevõtetes 07.06.2011 08.06.2011
4 23.05.2011 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Indrek Saar Perearstiteenuse korraldamisest 07.06.2011 13.06.2011
20 21.09.2011 Rahandusminister Jürgen Ligi Juku-Kalle Raid Riikliku VEB Fondi sertifikaatidega tagatud nõuete hüvitamine 05.10.2011 07.10.2011
6 08.06.2011 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Peeter Kreitzberg Tallinna Ülikooli Loomemaja ja Teadusmaja riigihankest ja ehitamisest 22.06.2011 27.06.2011
8 13.06.2011 Riigikontrolör Mihkel Oviir Mihhail Stalnuhhin Eesti Vabariigi laenu- ning võlakirjapoliitikast 29.06.2011 20.06.2011
9 14.06.2011 Justiitsminister Kristen Michal Peeter Võsa Kohtute töö maksekäsu kiirmenetluses 30.06.2011 28.06.2011
10 14.06.2011 Sotsiaalminister Hanno Pevkur Mihhail Stalnuhhin Eesti meditsiini saamatusest (AK: AvtS § 35 lg 1 p 11, kehtib kuni 13.06.2086) 30.06.2011 05.07.2011
16 13.09.2011 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Neeme Suur Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investreeingutoetuse (MAK meede 3.1) suurprojektide programmi elluviimisest 27.09.2011 26.09.2011
11 16.06.2011 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Mihhail Stalnuhhin Kinnisasja omandamise kitsendustest Euroopa Liidus 04.07.2011 27.06.2011
Tagasiside