Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst kirjaliku küsimuse esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Kirjalikud küsimused

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
115 01.08.2016 Keskkonnaminister Marko Pomerants Kadri Simson Šaakalite levikust Pärnumaal 16.08.2016 16.08.2016
22 23.07.2015 Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi Märt Sults Ümberkorraldustest koolielus 11.08.2015 11.08.2015
199 06.03.2017 Riigihalduse minister Mihhail Korb Arto Aas Ülevaade ministeeriumide valitsemiskultuurist- ja kuludest 20.03.2017 23.03.2017
206 13.10.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Marek Strandberg Üleriigilisest pakendijäätmete kogumisest 27.10.2009 28.10.2009
71 27.06.2008 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Mai Treial Ühtekuuluvusfondi projekti elluviimine Tõrva linnas 11.07.2008 18.07.2008
55 18.04.2008 Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas Eldar Efendijev, Kalle Laanet, Mai Treial, Jaak Aab, Vilja Toomast Õpilaskodude rahstamisest 05.05.2008 05.05.2008
235 22.11.2017 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Maris Lauri Õpetajate piisavusest 06.12.2017 11.12.2017
26 24.08.2015 Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi Märt Sults Õpetajate palgavahendite puudujäägist 09.09.2015 14.09.2015
289 25.09.2018 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Liina Kersna Õpetaja lähtetoetusest 10.10.2018 11.10.2018
37 05.12.2011 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Heimar Lenk Õnnetustest ja kuritegevusest Räpina vallas 19.12.2011 20.12.2011
152 26.03.2009 Justiitsminister Rein Lang Mai Treial Õigusvastaselt represseeritud isikutest 09.04.2009 07.04.2009
79 21.03.2016 Õiguskantsler Ülle Madise Andrei Novikov Õiguskantsleri seisukoha kujundamise tähtaja kohta 05.04.2016 21.03.2016
160 05.05.2009 Õiguskantsler Indrek Teder Ain Seppik Õiguskantsleri seadusest 19.05.2009 20.05.2009
105 27.10.2008 Õiguskantsler Indrek Teder Jüri Tamm Õiguskantsleri poole pöördumise õigusest 07.11.2008 06.11.2008
62 07.05.2008 Minister Urve Palo Maret Merisaar Õigus vabale liikumisele 21.05.2008 21.05.2008
53 28.01.2016 Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski Deniss Boroditš Õendusabi rahastamisest 12.02.2016 15.02.2016
8 14.05.2007 Regionaalminister Vallo Reimaa Aleksei Lotman Ääremaade koolid 28.05.2007 28.05.2007
175 03.12.2014 Kaitseminister Sven Mikser Kadri Simson Ämari lennubaasi kasutamisest 17.12.2014 17.12.2014
175 03.08.2009 Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Kalle Laanet vähipüügist 17.08.2009 18.08.2009
138 27.02.2009 Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder Toivo Tootsen põllumajandustoetused 13.03.2009 10.03.2009
118 22.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jevgeni Ossinovski pikaajaliste elanike võrdsest kohtlemisest kinnisasja omandamisel 09.04.2013 09.04.2013
70 07.05.2012 Rahandusminister Jürgen Ligi Jevgeni Ossinovski nn MMM-2011 petuskeemi kohta 25.05.2012 25.05.2012
127 24.05.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jevgeni Ossinovski kk seaduste tõlkimisest inglise keelde 10.06.2013 10.06.2013
129 06.06.2013 Õiguskantsler Indrek Teder Jevgeni Ossinovski kk kodakondsuse seaduse § 29 rakendamisest 20.06.2013 18.06.2013
244 08.01.2018 Siseminister Andres Anvelt Henn Põlluaas Võõrtööjõu sisserändekavast 22.01.2018 22.01.2018
Tagasiside