Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Keit Pentus-Rosimannus

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
35 14.05.2020 Peaminister Jüri Ratas Toomas Kivimägi, Urmas Kruuse, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Liina Kersna, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Mart Võrklaev, Andrus Seeme, Valdo Randpere, Urve Tiidus, Signe Kivi, Erkki Keldo, Maris Lauri, Heidy Purga, Annely Akkermann Eelarve kulude seire kohta 17.09.2020
27 17.02.2020 Siseminister Mart Helme Toomas Kivimägi, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Kaja Kallas, Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Aivar Sõerd, Siim Kallas, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Vilja Toomast, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender, Urmas Kruuse, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Kristen Michal Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
26 12.02.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Maris Lauri, Heidy Purga, Eerik-Niiles Kross, Yoko Alender, Urmas Kruuse, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Hele Everaus, Urve Tiidus, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Kristen Michal Vene Föderatsiooni ideoloogia impordi ehk mõjutustegevuse takistamise kohta Eestis 26.03.2020 09.03.2020
24 10.02.2020 Siseminister Mart Helme Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Andrus Seeme, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Siim Kallas, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Heidy Purga, Yoko Alender, Urmas Kruuse, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Hele Everaus, Urve Tiidus, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Kristen Michal Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
12 20.11.2019 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Heiki Kranich, Signe Riisalo, Urve Tiidus, Siim Kallas, Signe Kivi, Erkki Keldo, Vilja Toomast, Maris Lauri, Heidy Purga, Eerik-Niiles Kross, Yoko Alender Kliimaneutraalsusele ülemineku ja tehnoloogiahüppe ettevalmistamise kohta 23.01.2020 13.01.2020
11 13.11.2019 Peaminister Jüri Ratas Toomas Kivimägi, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Siim Kallas, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Vilja Toomast, Maris Lauri, Heidy Purga, Annely Akkermann, Yoko Alender Rail Balticu rahastamise kohta 16.01.2020 13.01.2020
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Katri Raik, Keit Pentus-Rosimannus, Helmen Kütt, Jürgen Ligi, Liina Kersna, Kaja Kallas, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Andrus Seeme, Lauri Läänemets, Heiki Kranich, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Urve Tiidus, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Maris Lauri, Heidy Purga, Jaak Juske, Yoko Alender Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
2 16.05.2019 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Liina Kersna, Jürgen Ligi, Kaja Kallas, Hanno Pevkur, Andres Sutt, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Hele Everaus, Urve Tiidus, Signe Kivi, Erkki Keldo, Vilja Toomast, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender Eesti viipekeele tõlke kättesaadavuse kohta 19.09.2019 16.09.2019
452 16.10.2018 Urmas Kruuse, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Peep Aru, Mati Raidma, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Vilja Toomast, Heidy Purga, Yoko Alender, Kristen Michal Haigekassa tekitatud kriisi kohta eriarstiabi korralduses 04.12.2018 19.11.2018
446 17.09.2018 Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Kalle Palling, Arto Aas, Keit Pentus-Rosimannus, Peep Aru, Aivar Surva, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Artur Talvik, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Marko Mihkelson, Heidy Purga, Lauri Luik, Yoko Alender Jalgrattakasutuse edendamise kohta riiklikul tasandil 06.11.2018 05.11.2018
440 22.08.2018 Urmas Kruuse, Aivar Sõerd, Terje Trei, Johannes Kert, Urve Tiidus, Keit Pentus-Rosimannus, Peep Aru, Aivar Surva, Jüri Jaanson, Maris Lauri, Ants Laaneots Tallinna Sadama erakorralise dividendi kohta 18.10.2018 08.10.2018
441 22.08.2018 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Arto Aas, Terje Trei, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Peep Aru, Aivar Surva, Jüri Jaanson, Madis Milling, Liina Kersna, Laine Randjärv, Kalle Laanet, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Igor Gräzin, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Yoko Alender Valitsuse tahtmatuse kohta tegeleda piirikaubandusega 18.10.2018 15.10.2018
433 02.04.2018 Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Urve Tiidus, Keit Pentus-Rosimannus, Remo Holsmer, Madis Milling, Heidy Purga, Kalle Laanet, Lauri Luik, Yoko Alender Ühenduste kohta saartega 16.05.2018 30.04.2018
428 21.03.2018 Urmas Kruuse, Kalle Palling, Arto Aas, Terje Trei, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Remo Holsmer, Lauri Luik, Kristen Michal Narkopoliitika olukorra kohta 14.05.2018 16.04.2018
423 08.03.2018 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Terje Trei, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Maris Lauri, Anne Sulling, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal, Yoko Alender Õigusliku järjepidevuse kahtluse alla seadmise ja venetumise kohta 19.04.2018 09.04.2018
421 05.03.2018 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Arto Aas, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Liina Kersna, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Lauri Luik, Kristen Michal, Yoko Alender Narva linna riigigümnaasiumi rajamise ja eksperimentide kohta vene emakeelega laste hariduskorralduses 18.04.2018 16.04.2018
418 20.02.2018 Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Terje Trei, Urve Tiidus, Keit Pentus-Rosimannus, Laine Randjärv, Heidy Purga, Anne Sulling, Meelis Mälberg, Yoko Alender Mahepõllumajanduse kohta 11.04.2018 05.03.2018
385 18.10.2017 Peaminister Jüri Ratas Terje Trei, Keit Pentus-Rosimannus, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Igor Gräzin, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal Teadus- ja arendustegevuse kulutuste kohta 07.12.2017 20.11.2017
381 12.10.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Arto Aas, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Hanno Pevkur, Aivar Sõerd, Remo Holsmer, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal Krimmi referendumi kohta (tagastatud esitajatele)
369 19.06.2017 Peaminister Jüri Ratas Toomas Kivimägi, Urmas Kruuse, Arto Aas, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Liina Kersna, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Maris Lauri, Heidy Purga, Lauri Luik Eesti lastele võrdsete võimaluste loomise kohta hariduse omandamisel 19.10.2017 16.10.2017
345 05.04.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Kalle Palling, Arto Aas, Urve Tiidus, Terje Trei, Keit Pentus-Rosimannus, Igor Gräzin, Liina Kersna, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Ants Laaneots Sotsiaalvaldkonna digiarenduste probleemide kohta 29.05.2017 15.05.2017
341 23.03.2017 Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Igor Gräzin, Madis Milling, Eerik-Niiles Kross, Ants Laaneots Tundmatute haudade seadusevastase kaevamise kohta PPA töötajate poolt 16.05.2017 15.05.2017
338 22.03.2017 Urve Tiidus, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Maris Lauri, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Yoko Alender Magnitski nimekirja kohta 15.05.2017 15.05.2017
304 06.02.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Madis Milling, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Liina Kersna, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Maris Lauri, Heidy Purga, Lauri Luik, Yoko Alender Riigivalitsemise reformimise kohta 20.03.2017 13.03.2017
289 09.01.2017 Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Remo Holsmer, Igor Gräzin, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal, Yoko Alender Maksukoormuse tõusu kohta 20.02.2017 13.02.2017
Tagasiside