Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
462 14.01.2019 Rahandusminister Toomas Tõniste Toomas Kivimägi, Aivar Sõerd, Kalle Palling, Arto Aas, Terje Trei, Urve Tiidus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Lauri Luik Haigekassa ja töötukassa reservide tühjendamise kohta riigi igapäevaste kulude katteks
453 24.10.2018 Rahandusminister Toomas Tõniste Enn Meri, Aivar Sõerd, Arto Aas, Kalle Palling, Urve Tiidus, Aivar Surva, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Lauri Luik, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Henn Põlluaas Eesti Energia investeeringute riigieelarvelise rahastamise kohta 12.12.2018 10.12.2018
446 17.09.2018 Majandus- ja taristuminister Kadri Simson Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Kalle Palling, Arto Aas, Keit Pentus-Rosimannus, Peep Aru, Aivar Surva, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Artur Talvik, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Marko Mihkelson, Heidy Purga, Lauri Luik, Yoko Alender Jalgrattakasutuse edendamise kohta riiklikul tasandil 06.11.2018 05.11.2018
428 21.03.2018 Siseminister Andres Anvelt Urmas Kruuse, Kalle Palling, Arto Aas, Terje Trei, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Remo Holsmer, Lauri Luik, Kristen Michal Narkopoliitika olukorra kohta 14.05.2018 16.04.2018
409 21.12.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Terje Trei, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Liina Kersna, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal, Yoko Alender Maksumaksja raha eest saateaja tellimise kohta Pervõi Pribaltiiski Kanalist 15.02.2018 05.02.2018
396 14.11.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Kalle Palling, Arto Aas, Johannes Kert, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Valdo Randpere, Arno Sild, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Jaak Madison, Igor Gräzin, Remo Holsmer, Raivo Põldaru, Lauri Luik, Henn Põlluaas, Kristen Michal, Uno Kaskpeit Kaitseinvesteeringute kohta 09.01.2018 08.01.2018
364 15.05.2017 Rahandusminister Sven Sester Urmas Kruuse, Kalle Palling, Terje Trei, Krista Aru, Laine Randjärv, Kalle Laanet, Mart Helme, Urve Tiidus, Jaak Madison, Andres Ammas, Maris Lauri, Heidy Purga, Lauri Luik, Yoko Alender Laulu- ja tantsupeo rahastamise kohta 19.09.2017 29.05.2017
349 12.04.2017 Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva Kalle Palling, Arto Aas, Terje Trei, Jüri Jaanson, Remo Holsmer, Liina Kersna, Maris Lauri, Laine Randjärv, Heidy Purga, Lauri Luik, Kalle Laanet, Kristen Michal Sotsiaalkindlustuse kriisi kohta 05.06.2017 29.05.2017
345 05.04.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Kalle Palling, Arto Aas, Urve Tiidus, Terje Trei, Keit Pentus-Rosimannus, Igor Gräzin, Liina Kersna, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Ants Laaneots Sotsiaalvaldkonna digiarenduste probleemide kohta 29.05.2017 15.05.2017
330 13.03.2017 Peaminister Jüri Ratas Toomas Kivimägi, Urmas Kruuse, Kalle Palling, Johannes Kert, Terje Trei, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Yoko Alender Tootlikkuse suurendamise kohta majanduses 08.05.2017 03.04.2017
323 22.02.2017 Peaminister Jüri Ratas Kalle Palling, Terje Trei, Urve Tiidus, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Maris Lauri, Heidy Purga, Meelis Mälberg, Lauri Luik, Kalle Laanet, Yoko Alender, Kristen Michal Maavalitsuste hariduskorralduslike ülesannete võimaliku üleandmise kohta 13.04.2017 03.04.2017
319 20.02.2017 Rahandusminister Sven Sester Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Jüri Jaanson, Remo Holsmer, Taavi Rõivas, Hanno Pevkur Alkoholiaktsiisi täiendava tõusu võimaliku tühistamise mõju kohta riigieelarvele 11.04.2017 03.04.2017
304 06.02.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Madis Milling, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Liina Kersna, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Maris Lauri, Heidy Purga, Lauri Luik, Yoko Alender Riigivalitsemise reformimise kohta 20.03.2017 13.03.2017
296 23.01.2017 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Kalle Palling, Terje Trei, Jüri Jaanson, Madis Milling, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Remo Holsmer, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Yoko Alender Pensionireformi kohta 13.03.2017 13.03.2017
289 09.01.2017 Rahandusminister Sven Sester Toomas Kivimägi, Arto Aas, Kalle Palling, Johannes Kert, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Madis Milling, Jürgen Ligi, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Meelis Mälberg, Ants Laaneots, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Deniss Boroditš, Remo Holsmer, Igor Gräzin, Maris Lauri, Anne Sulling, Lauri Luik, Eerik-Niiles Kross, Kristen Michal, Yoko Alender Maksukoormuse tõusu kohta 20.02.2017 13.02.2017
Tagasiside