Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Valdo Randpere

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
43 12.10.2020 Peaminister Jüri Ratas Jaak Juske, Annely Akkermann, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Ivari Padar, Ants Laaneots, Heljo Pikhof, Toomas Kivimägi, Indrek Saar, Vilja Toomast, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Katri Raik, Yoko Alender, Mart Võrklaev, Kalvi Kõva, Hele Everaus, Signe Riisalo, Urve Tiidus Turismisektori toetusmeetmete kohta 24.11.2020 09.11.2020
35 14.05.2020 Peaminister Jüri Ratas Annely Akkermann, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Signe Kivi, Kaja Kallas, Mart Võrklaev, Andres Sutt, Valdo Randpere, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Liina Kersna, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Toomas Kivimägi Eelarve kulude seire kohta 17.09.2020 15.06.2020
36 14.05.2020 Riigihalduse minister Jaak Aab Andres Sutt, Hele Everaus, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Kristina Šmigun-Vähi, Valdo Randpere, Urmas Kruuse, Urve Tiidus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Kaja Kallas, Mart Võrklaev Isikukaitsevahendite hankimise kohta (tagastatud esitajatele)
26 12.02.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Johannes Kert, Andres Sutt, Valdo Randpere, Madis Milling, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Vene Föderatsiooni ideoloogia impordi ehk mõjutustegevuse takistamise kohta Eestis 26.03.2020 09.03.2020
25 11.02.2020 Majandus- ja taristuminister Taavi Aas Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Jüri Jaanson, Yoko Alender, Andres Sutt, Kristina Šmigun-Vähi, Signe Riisalo, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Teehoiukava aastateks 2020-2030 kohta (kokkuleppel arupärijatega on vastamise tähtaeg edasi lükatud) 26.03.2020 16.06.2020
24 10.02.2020 Siseminister Mart Helme Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Johannes Kert, Valdo Randpere, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
14 03.12.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Vilja Toomast, Signe Riisalo, Valdo Randpere, Madis Milling, Andrus Seeme, Heiki Kranich E-sigarette puudutavate regulatsioonide kohta 29.01.2020 13.01.2020
11 13.11.2019 Peaminister Jüri Ratas Vilja Toomast, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Johannes Kert, Andres Sutt, Kristina Šmigun-Vähi, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Rail Balticu rahastamise kohta 16.01.2020 13.01.2020
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Erkki Keldo, Jaak Juske, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Helmen Kütt, Katri Raik, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
5 24.09.2019 Maaeluminister Mart Järvik Vilja Toomast, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Signe Kivi, Hele Everaus, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Välistööjõu vajaduse kohta põllumajandussektoris 14.11.2019 21.10.2019
457 13.11.2018 Kultuuriminister Indrek Saar Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Maris Lauri, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Peep Aru, Mati Raidma, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Aivar Sõerd, Liina Kersna, Aivar Surva, Urve Tiidus, Ants Laaneots Kultuuriministri vastutuse kohta kultuuriasutuste eelarvedistsipliini järgimisel 16.01.2019 10.12.2018
452 16.10.2018 Tervise- ja tööminister Riina Sikkut Vilja Toomast, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Peep Aru, Mati Raidma, Yoko Alender, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Ants Laaneots Haigekassa tekitatud kriisi kohta eriarstiabi korralduses 04.12.2018 19.11.2018
446 17.09.2018 Majandus- ja taristuminister Kadri Simson Lauri Luik, Urmas Kruuse, Arto Aas, Artur Talvik, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Peep Aru, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Aivar Surva, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Jalgrattakasutuse edendamise kohta riiklikul tasandil 06.11.2018 05.11.2018
428 21.03.2018 Siseminister Andres Anvelt Lauri Luik, Kristen Michal, Urmas Kruuse, Arto Aas, Terje Trei, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots Narkopoliitika olukorra kohta 14.05.2018 16.04.2018
423 08.03.2018 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Kristen Michal, Terje Trei, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Yoko Alender, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Liina Kersna, Ants Laaneots Õigusliku järjepidevuse kahtluse alla seadmise ja venetumise kohta 19.04.2018 09.04.2018
396 14.11.2017 Peaminister Jüri Ratas Jaak Madison, Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Kalle Palling, Jüri Jaanson, Raivo Põldaru, Henn Põlluaas, Uno Kaskpeit, Jürgen Ligi, Arno Sild, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Igor Gräzin, Ants Laaneots Kaitseinvesteeringute kohta 09.01.2018 08.01.2018
390 07.11.2017 Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Aivar Sõerd, Liina Kersna, Urve Tiidus, Jüri Jaanson, Ants Laaneots, Igor Gräzin, Yoko Alender, Laine Randjärv Hambaraviteenuse kohta 20.12.2017 18.12.2017
352 18.04.2017 Justiitsminister Urmas Reinsalu Johannes Kert, Valdo Randpere, Eerik-Niiles Kross, Anne Sulling, Igor Gräzin Huvipuuduse kohta Euroopa Prokuratuuriga liitumise vastu (tagastatud esitajatele)
348 10.04.2017 Rahandusminister Sven Sester Lauri Luik, Valdo Randpere, Madis Milling, Urmas Kruuse, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Terje Trei, Urve Tiidus, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Igor Gräzin, Hanno Pevkur Maksude ja tervisekäitumise kohta 01.06.2017 29.05.2017
330 13.03.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Terje Trei, Kalle Palling, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Toomas Kivimägi Tootlikkuse suurendamise kohta majanduses 08.05.2017 03.04.2017
314 15.02.2017 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Lauri Luik, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Liina Kersna, Deniss Boroditš, Ants Laaneots, Igor Gräzin Koolivõrgu kohta 11.04.2017 20.03.2017
309 13.02.2017 Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva Kalle Laanet, Lauri Luik, Valdo Randpere, Madis Milling, Urmas Kruuse, Deniss Boroditš, Terje Trei, Urve Tiidus, Jüri Jaanson, Igor Gräzin, Hanno Pevkur Sõmera hooldekodu kohta 03.04.2017 06.03.2017
284 12.12.2016 Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski Urmas Kruuse, Arto Aas, Terje Trei, Eerik-Niiles Kross, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Liina Kersna, Deniss Boroditš, Ants Laaneots, Igor Gräzin Alkoholireklaami keelustamise ja aktsiisitõusu kohta 15.02.2017 09.01.2017
285 12.12.2016 Justiitsminister Urmas Reinsalu Kristen Michal, Eerik-Niiles Kross, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Deniss Boroditš, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Igor Gräzin Hea õigusloome kohta (tagastatud esitajatele)
286 12.12.2016 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Kristen Michal, Arto Aas, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Urmas Kruuse, Terje Trei, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Urve Tiidus, Igor Gräzin Eestikeelse hariduse kohta vene õppekeelega koolides 15.02.2017 13.02.2017
Tagasiside