Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Jevgeni Ossinovski

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
3 12.09.2019 Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Jaak Juske, Lauri Läänemets Ministri ametitegevuse kohta 04.11.2019 21.10.2019
392 27.02.2014 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Laste õiguste ja lastekaitse kohta (tagasivõtmine 25.03.2014)
390 18.02.2014 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Kalev Kotkas, Rein Randver, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Inara Luigas Riigi tegevuse kohta tervise infosüsteemi rakendamisel (tagasivõtmine 25.03.2014)
379 20.01.2014 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Hispaania päevalehes El Pais ära toodud väidete kohta Eestist kui Lõuna-Ameerika narkokartellide uuest transiidimaast 11.03.2014 10.03.2014
374 13.01.2014 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
372 03.12.2013 Rahandusminister Jürgen Ligi Deniss Boroditš, Jaan Õunapuu, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Inara Luigas, Jevgeni Ossinovski, Kalle Laanet Parvlaevaliikluse tuleviku kohta 28.01.2014 20.01.2014
367 19.11.2013 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Rannar Vassiljev SA Kultuurileht põhikirja rikkumise kohta (tagasi võetud)
356 18.09.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
355 17.09.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Võimaliku huvide konflikti kohta seoses maavanemate kandideerimisega kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel 05.11.2013 04.11.2013
352 20.06.2013 Välisminister Urmas Paet Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Indrek Saar Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
346 06.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Mere- ja rannikureostustõrje võimekuse korraldamise kohta 26.09.2013 23.09.2013
343 03.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Helmen Kütt, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Narkovastase võitluse läbiviimise kohta 23.09.2013 23.09.2013
337 20.05.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Tiit Tammsaar, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Noorte tööpuuduse kohta 16.09.2013 09.09.2013
328 06.05.2013 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Jaak Allik, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 17.06.2013 20.05.2013
311 25.03.2013 Rahandusminister Jürgen Ligi Jaak Allik, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rannar Vassiljev Eesti Energia täiendava finantseerimisvajaduse kohta 13.05.2013 06.05.2013
308 18.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalle Laanet, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rannar Vassiljev Riigikogu otsuse "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018" elluviimisest 06.05.2013 22.04.2013
307 14.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Marianne Mikko, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Riigikogu otsuse "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018" elluviimisest 25.04.2013 22.04.2013
306 13.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Erakonna huvides tehtavate süütegude kohta 24.04.2013 22.04.2013
304 28.02.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Avatud elektriturul tarbijate huvide kaitsmise kohta 18.04.2013 08.04.2013
283 11.02.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rannar Vassiljev Riskiperede, laste- ja erivajadustega laste hoolduse kohta 25.03.2013 25.03.2013
282 31.01.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev AS Estonian Air riigile kuuluvate aktsiate valitsemise heaperemehelikkuse kohta 21.03.2013 11.03.2013
270 23.01.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev AS Eesti Energia investeeringute kohta Jordaanias ja Ameerika Ühendriikides 13.03.2013 18.02.2013
254 07.12.2012 Rahandusminister Jürgen Ligi Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Rein Randver, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev Järelevalve teostamisest seoses Eesti Energia põlevkivielektrijaama hankega 11.02.2013 14.01.2013
231 15.11.2012 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Jaak Allik, Valeri Korb, Olga Sõtnik, Jaan Õunapuu, Tarmo Tamm, Rein Randver, Priit Toobal, Lembit Kaljuvee, Yana Toom, Eldar Efendijev, Jevgeni Ossinovski Ida-Virumaa tegevuskava tähtsuse kohta 17.01.2013 17.12.2012
209 12.11.2012 Kultuuriminister Rein Lang Jaak Allik, Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Kalev Kotkas, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed ehk MISA tegevuse kohta 14.01.2013 10.12.2012
Tagasiside