Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Marko Mihkelson

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
40 14.09.2020 Kaitseminister Jüri Luik Vilja Toomast, Annely Akkermann, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Taavi Rõivas, Signe Kivi, Kaja Kallas, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Kristina Šmigun-Vähi, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Kaitse-eelarve seisukorra kohta (tagastatud esitajatele)
27 17.02.2020 Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi, Vilja Toomast, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
26 12.02.2020 Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Johannes Kert, Andres Sutt, Valdo Randpere, Madis Milling, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Vene Föderatsiooni ideoloogia impordi ehk mõjutustegevuse takistamise kohta Eestis 26.03.2020 09.03.2020
24 10.02.2020 Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Johannes Kert, Valdo Randpere, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
16 10.12.2019 Rahandusminister Martin Helme Andres Sutt, Erkki Keldo, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Marko Mihkelson, Kaja Kallas, Jürgen Ligi Rahandusministri nõuniku osalemise kohta tuuleparkide arendajate pressikonverentsil 17.02.2020 27.01.2020
11 13.11.2019 Peaminister Jüri Ratas Vilja Toomast, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Johannes Kert, Andres Sutt, Kristina Šmigun-Vähi, Valdo Randpere, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Rail Balticu rahastamise kohta 16.01.2020 13.01.2020
10 11.11.2019 Erkki Keldo, Jaak Juske, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Helmen Kütt, Katri Raik, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
6 26.09.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Vilja Toomast, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Riina Sikkut, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Signe Kivi, Yoko Alender, Andres Sutt, Kalle Laanet, Kristina Šmigun-Vähi, Signe Riisalo, Liina Kersna, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Ants Laaneots Psühhosotsiaalse kriisiabi kohta 14.11.2019 11.11.2019
5 24.09.2019 Vilja Toomast, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Signe Kivi, Hele Everaus, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Välistööjõu vajaduse kohta põllumajandussektoris 14.11.2019 21.10.2019
446 17.09.2018 Lauri Luik, Urmas Kruuse, Arto Aas, Artur Talvik, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Peep Aru, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Aivar Surva, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Jalgrattakasutuse edendamise kohta riiklikul tasandil 06.11.2018 05.11.2018
447 19.11.2014 Priit Sibul, Urmas Reinsalu, Juhan Parts, Marko Mihkelson Veeldatud maagaasi terminali rajamise kohta Soome 21.01.2015 01.12.2014
444 11.11.2014 Kaia Iva, Aivar Kokk, Helir-Valdor Seeder, Peeter Laurson, Siim Kiisler, Andrus Saare, Urmas Reinsalu, Juhan Parts, Marko Mihkelson, Reet Roos, Margus Tsahkna Riigieelarve prognoositava puudujäägi kohta 13.01.2015 01.12.2014
438 16.10.2014 Marko Pomerants, Aivar Riisalu, Annely Akkermann, Sven Sester, Helir-Valdor Seeder, Peeter Laurson, Toomas Tõniste, Siim Kiisler, Andrus Saare, Urmas Reinsalu, Marko Mihkelson, Margus Tsahkna Kerge kütteõli ja erimärgistatud diislikütuse kasutamise kohta 04.12.2014 01.12.2014
Tagasiside