Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Indrek Saar

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
3 12.09.2019 Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Jaak Juske, Lauri Läänemets Ministri ametitegevuse kohta 04.11.2019
379 20.01.2014 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Hispaania päevalehes El Pais ära toodud väidete kohta Eestist kui Lõuna-Ameerika narkokartellide uuest transiidimaast 11.03.2014 10.03.2014
374 13.01.2014 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
369 20.11.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalle Laanet, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas Parvlaevaliikluse tuleviku kohta 22.01.2014 13.01.2014
357 19.09.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
356 18.09.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
355 17.09.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Võimaliku huvide konflikti kohta seoses maavanemate kandideerimisega kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel 05.11.2013 04.11.2013
352 20.06.2013 Välisminister Urmas Paet Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Indrek Saar Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
343 03.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Helmen Kütt, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Narkovastase võitluse läbiviimise kohta 23.09.2013 23.09.2013
337 20.05.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Tiit Tammsaar, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Noorte tööpuuduse kohta 16.09.2013 09.09.2013
328 06.05.2013 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Jaak Allik, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 17.06.2013 20.05.2013
307 14.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Marianne Mikko, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Riigikogu otsuse "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018" elluviimisest 25.04.2013 22.04.2013
306 13.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Erakonna huvides tehtavate süütegude kohta 24.04.2013 22.04.2013
304 28.02.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Avatud elektriturul tarbijate huvide kaitsmise kohta 18.04.2013 08.04.2013
282 31.01.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev AS Estonian Air riigile kuuluvate aktsiate valitsemise heaperemehelikkuse kohta 21.03.2013 11.03.2013
276 28.01.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Narkosurmade kasvu kohta 2012. aastal 18.03.2013 11.03.2013
239 15.11.2012 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaan Õunapuu, Helmen Kütt, Kajar Lember, Mart Meri, Neeme Suur, Valeri Korb, Jüri Ratas, Karel Rüütli, Rein Randver, Priit Toobal, Ester Tuiksoo, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Mailis Reps, Indrek Saar, Aivar Riisalu, Rannar Vassiljev Jahiseaduse täitmise kohta 17.01.2013 17.12.2012
223 14.11.2012 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Mihhail Stalnuhhin, Jaan Õunapuu, Tarmo Tamm, Eldar Efendijev, Kalvi Kõva, Viktor Vassiljev, Valeri Korb, Vladimir Velman, Karel Rüütli, Aadu Must, Rein Randver, Ester Tuiksoo, Inara Luigas, Indrek Saar, Aivar Riisalu, Peeter Võsa Eesti Maaülikooli loomaarstiõppe tuleviku kohta 16.01.2013 03.12.2012
207 08.11.2012 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vabariigi Valitsuse tegevusest meeste ja naiste palgalõhe vähendamiseks 20.12.2012 03.12.2012
200 10.10.2012 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Kalle Laanet, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Elektrituru avanemise kohta 21.11.2012 12.11.2012
197 09.10.2012 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Kalev Kotkas, Rein Randver, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Marianne Mikko, Indrek Saar, Kalvi Kõva Regionaalministri ja omavalitsuste mõttekoja tegevusest 20.11.2012 22.10.2012
186 10.09.2012 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Metallivarguste ja metalli kokkuostu punktide ebaseadusliku tegevuse kohta 22.10.2012 08.10.2012
184 30.08.2012 Rahandusminister Jürgen Ligi Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Avaliku sektori palkadest 18.10.2012 17.09.2012
178 06.06.2012 Regionaalminister Siim Valmar Kiisler Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Rein Randver, Kalev Kotkas, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Elamumaa maamaksust vabastamise kompenseerimise kohta 10.10.2012 24.09.2012
156 16.04.2012 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vägivaldsete surmade arvu jätkuva tõsu kohta 2012 aasta esimestel kuudel 05.06.2012 04.06.2012
Tagasiside