Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Sven Sester

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
84 10.06.2021 Peaminister Kaja Kallas Heiki Hepner, Sven Sester, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Priit Sibul, Mihhail Lotman, Tarmo Kruusimäe Eestikeelsele haridusele ülemineku kohta 14.10.2021
76 05.05.2021 Kaitseminister Kalle Laanet Aivar Kokk, Sven Sester, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Priit Sibul, Helir-Valdor Seeder, Urmas Reinsalu, Andres Metsoja Eesti riigikaitse nõrgestamise kohta 17.06.2021 17.05.2021
65 05.04.2021 Tervise- ja tööminister Tanel Kiik Sven Sester, Helir-Valdor Seeder, Mihhail Lotman, Tarmo Kruusimäe, Urmas Reinsalu Vaktsineerimise korraldamise kohta 01.06.2021 17.05.2021
62 22.03.2021 Haridus- ja teadusminister Liina Kersna Sven Sester, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Helir-Valdor Seeder, Urmas Reinsalu Eestikeelse hariduse olukorra kohta Ida-Virumaal 11.05.2021 19.04.2021
58 08.03.2021 Siseminister Kristian Jaani Sven Sester, Üllar Saaremäe, Helir-Valdor Seeder, Priit Sibul, Tarmo Kruusimäe, Urmas Reinsalu Kodakondsuse andmise kohta 04.05.2021 19.04.2021
59 08.03.2021 Peaminister Kaja Kallas Sven Sester, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Helir-Valdor Seeder, Priit Sibul, Mihhail Lotman, Tarmo Kruusimäe, Andres Metsoja, Urmas Reinsalu Olulise kriisiinfo salastamise kohta 21.04.2021 19.04.2021
438 16.10.2014 Majandus- ja taristuminister Urve Palo Marko Pomerants, Aivar Riisalu, Annely Akkermann, Sven Sester, Helir-Valdor Seeder, Peeter Laurson, Toomas Tõniste, Siim Kiisler, Andrus Saare, Urmas Reinsalu, Marko Mihkelson, Margus Tsahkna Kerge kütteõli ja erimärgistatud diislikütuse kasutamise kohta 04.12.2014 01.12.2014
424 17.06.2014 Riigikontrolör Alar Karis Kaia Iva, Sven Sester, Helir-Valdor Seeder, Peeter Laurson, Andrus Saare, Siim Kiisler, Urmas Reinsalu, Reet Roos, Margus Tsahkna Parvlaevaühenduse kohta Hiiumaa ja Saaremaaga 16.10.2014 13.10.2014
402 23.04.2014 Peaminister Taavi Rõivas Kaia Iva, Annely Akkermann, Sven Sester, Aivar Kokk, Lauri Vahtre, Toomas Tõniste, Siim Kiisler, Andrus Saare, Urmas Reinsalu Riigieelarve prognoositava puudujäägi kohta 11.06.2014 02.06.2014
Tagasiside