Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Kalvi Kõva

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
130 06.04.2022 Peaminister Kaja Kallas Kalvi Kõva, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Eduard Odinets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt Solidaarsuse kohta sõja ajal 19.05.2022 02.05.2022
103 15.12.2021 Siseminister Kristian Jaani Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Helmen Kütt, Heljo Pikhof Politsei- ja Piirivalveameti teenindussaalide tööaegade kärpimise kohta 17.02.2022 24.01.2022
102 15.12.2021 Peaminister Kaja Kallas Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Helmen Kütt, Heljo Pikhof Energiahindade šoki mõju leevendamise kohta 17.02.2022 24.01.2022
70 21.04.2021 Peaminister Kaja Kallas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Eduard Odinets, Riina Sikkut, Heljo Pikhof Vaktsineerimise prioriteetidest ja nende järgimisest 10.06.2021 31.05.2021
51 11.02.2021 Keskkonnaminister Tõnis Mölder Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt Oluliste küsimuste kohta metsanduse valdkonnas 05.04.2021 22.03.2021
49 10.02.2021 Haridus- ja teadusminister Liina Kersna Jevgeni Ossinovski, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Eduard Odinets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Heljo Pikhof Hariduse kvaliteedi kohta koroonakriisi tingimustes 05.04.2021 08.03.2021
45 18.11.2020 Keskkonnaminister Rain Epler Jevgeni Ossinovski, Indrek Saar, Jaak Juske, Kalvi Kõva, Raimond Kaljulaid, Riina Sikkut, Helmen Kütt, Heljo Pikhof Kliimamuutuste inimtekkelisuse kohta (tagastatud esitajatele)
44 13.10.2020 Rahandusminister Martin Helme Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Eesti Energia AS tütarettevõtte Enefit Green tegevuse kohta 24.11.2020 23.11.2020
43 12.10.2020 Peaminister Jüri Ratas Jaak Juske, Annely Akkermann, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Ivari Padar, Ants Laaneots, Heljo Pikhof, Toomas Kivimägi, Indrek Saar, Vilja Toomast, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Katri Raik, Yoko Alender, Mart Võrklaev, Kalvi Kõva, Hele Everaus, Signe Riisalo, Urve Tiidus Turismisektori toetusmeetmete kohta 24.11.2020 09.11.2020
29 02.04.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Eriolukorra ajal koduõppe korraldamise kohta 18.05.2020 04.05.2020
23 10.02.2020 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik Raudteeühenduse Rail Baltica rajamise kohta 26.03.2020 09.03.2020
17 11.12.2019 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 27.01.2020
18 11.12.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 13.01.2020
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Erkki Keldo, Jaak Juske, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Helmen Kütt, Katri Raik, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
4 16.09.2019 Majandus- ja taristuminister Taavi Aas Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Riina Sikkut, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Katri Raik, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Jürgen Ligi, Andres Sutt, Kalvi Kõva, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Heiki Kranich, Ivari Padar, Heljo Pikhof Teedeehituse rahastamise kohta 05.11.2019 04.11.2019
390 18.02.2014 Inara Luigas, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Jüri Morozov, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Riigi tegevuse kohta tervise infosüsteemi rakendamisel (tagasivõtmine 25.03.2014)
385 10.02.2014 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Inara Luigas, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Jaak Allik, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Heljo Pikhof, Marianne Mikko, Rainer Vakra Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 24.03.2014 17.03.2014
379 20.01.2014 Siseminister Ken-Marti Vaher Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rainer Vakra Hispaania päevalehes El Pais ära toodud väidete kohta Eestist kui Lõuna-Ameerika narkokartellide uuest transiidimaast 11.03.2014 10.03.2014
374 13.01.2014 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Jüri Morozov, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Heljo Pikhof Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
358 24.09.2013 Rahandusminister Jürgen Ligi Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev, Helmen Kütt, Karel Rüütli, Sven Mikser, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Maksude laekumise kohta 12.11.2013 04.11.2013
357 19.09.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
356 18.09.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Indrek Saar, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
351 20.06.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Inara Luigas, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Sven Mikser, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Rein Randver, Rainer Vakra Minkide pidamise korralduse kohta 17.10.2013 14.10.2013
352 20.06.2013 Välisminister Urmas Paet Indrek Saar, Inara Luigas, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
346 06.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Mere- ja rannikureostustõrje võimekuse korraldamise kohta 26.09.2013 23.09.2013
Tagasiside