Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Helmen Kütt

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Urmas Kruuse, Toomas Kivimägi, Katri Raik, Keit Pentus-Rosimannus, Helmen Kütt, Jürgen Ligi, Liina Kersna, Kaja Kallas, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Andrus Seeme, Lauri Läänemets, Heiki Kranich, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Urve Tiidus, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Maris Lauri, Heidy Purga, Jaak Juske, Yoko Alender Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020
6 26.09.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Urmas Kruuse, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Liina Kersna, Kristina Šmigun-Vähi, Andres Sutt, Kalle Laanet, Ants Laaneots, Signe Riisalo, Urve Tiidus, Signe Kivi, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Riina Sikkut, Vilja Toomast, Maris Lauri, Eerik-Niiles Kross, Annely Akkermann, Yoko Alender Psühhosotsiaalse kriisiabi kohta 14.11.2019 11.11.2019
3 12.09.2019 Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Jaak Juske, Lauri Läänemets Ministri ametitegevuse kohta 04.11.2019 21.10.2019
392 27.02.2014 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Laste õiguste ja lastekaitse kohta (tagasivõtmine 25.03.2014)
390 18.02.2014 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Kalev Kotkas, Rein Randver, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Inara Luigas Riigi tegevuse kohta tervise infosüsteemi rakendamisel (tagasivõtmine 25.03.2014)
385 10.02.2014 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Neeme Suur, Jaak Allik, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Marianne Mikko, Inara Luigas, Kalvi Kõva Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 24.03.2014 17.03.2014
379 20.01.2014 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Hispaania päevalehes El Pais ära toodud väidete kohta Eestist kui Lõuna-Ameerika narkokartellide uuest transiidimaast 11.03.2014 10.03.2014
374 13.01.2014 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
369 20.11.2013 Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalle Laanet, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas Parvlaevaliikluse tuleviku kohta 22.01.2014 13.01.2014
367 19.11.2013 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Rannar Vassiljev SA Kultuurileht põhikirja rikkumise kohta (tagasi võetud)
358 24.09.2013 Rahandusminister Jürgen Ligi Sven Mikser, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Helmen Kütt, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev Maksude laekumise kohta 12.11.2013 04.11.2013
357 19.09.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
356 18.09.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
355 17.09.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Võimaliku huvide konflikti kohta seoses maavanemate kandideerimisega kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel 05.11.2013 04.11.2013
351 20.06.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Jaak Allik, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Rein Randver, Rainer Vakra, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Minkide pidamise korralduse kohta 17.10.2013 14.10.2013
352 20.06.2013 Välisminister Urmas Paet Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Indrek Saar Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
346 06.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Mere- ja rannikureostustõrje võimekuse korraldamise kohta 26.09.2013 23.09.2013
343 03.06.2013 Siseminister Ken-Marti Vaher Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Helmen Kütt, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Narkovastase võitluse läbiviimise kohta 23.09.2013 23.09.2013
337 20.05.2013 Sotsiaalminister Taavi Rõivas Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Tiit Tammsaar, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Noorte tööpuuduse kohta 16.09.2013 09.09.2013
323 18.04.2013 Peaminister Andrus Ansip Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Tiit Tammsaar, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Välispoliitiliste eesmärkide kohta 06.06.2013 03.06.2013
315 28.03.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Ester Tuiksoo, Tiit Tammsaar, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Aivar Riisalu Eesti jahinduse arengukava täitmise kohta 16.05.2013 06.05.2013
314 27.03.2013 Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Ester Tuiksoo, Tiit Tammsaar, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Aivar Riisalu Jahiseaduse täitmise kohta 15.05.2013 06.05.2013
312 26.03.2013 Haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo Jaak Allik, Deniss Boroditš, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Rein Randver, Tiit Tammsaar, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Rannar Vassiljev Haridusliku erivajadustega laste toetamise kohta (AP võeti tagasi 26.04.2013)
311 25.03.2013 Rahandusminister Jürgen Ligi Jaak Allik, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Rannar Vassiljev Eesti Energia täiendava finantseerimisvajaduse kohta 13.05.2013 06.05.2013
308 18.03.2013 Justiitsminister Hanno Pevkur Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalle Laanet, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rannar Vassiljev Riigikogu otsuse "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018" elluviimisest 06.05.2013 22.04.2013
Tagasiside