Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Indrek Saar

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
464 02.08.2010 Peeter Kreitzberg, Mark Soosaar, Karel Rüütli, Heljo Pikhof, Indrek Saar Läänemaa muuseumi direktori ametist vabastamise kohta 21.10.2010 11.10.2010
461 17.06.2010 Peeter Kreitzberg, Mark Soosaar, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Jüri Tamm, Eiki Nestor, Indrek Saar, Jaanus Marrandi Naistevastane vägivald 21.10.2010 13.09.2010
428 12.04.2010 Kalev Kotkas, Eiki Nestor, Indrek Saar, Kalvi Kõva Omavalitsuste rahastamine 31.05.2010 31.05.2010
386 17.02.2010 Hannes Rumm, Mark Soosaar, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Jüri Tamm, Indrek Saar, Kalvi Kõva Regionaalprogrammid 08.04.2010 05.04.2010
332 14.10.2009 Tarmo Mänd, Villu Reiljan, Jaanus Marrandi, Kalvi Kõva, Tiit Kuusmik, Enn Eesmaa, Mai Treial, Jüri Ratas, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Kadri Simson, Georg Pelisaar, Indrek Saar, Inara Luigas Maakonnamuuseumide olukorrast 25.11.2009 09.11.2009
309 01.09.2009 Karel Rüütli, Indrek Saar, Ain Seppik Valimisvabaduse riive 22.10.2009 28.09.2009
307 31.08.2009 Karel Rüütli, Indrek Saar, Ain Seppik Politseiametnike kandideerimisvabadusest 22.10.2009 14.09.2009
Tagasiside