Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Kalvi Kõva

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
44 13.10.2020 Rahandusminister Martin Helme Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Eesti Energia AS tütarettevõtte Enefit Green tegevuse kohta 24.11.2020
43 12.10.2020 Peaminister Jüri Ratas Jaak Juske, Annely Akkermann, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Ivari Padar, Ants Laaneots, Heljo Pikhof, Toomas Kivimägi, Indrek Saar, Vilja Toomast, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Katri Raik, Yoko Alender, Mart Võrklaev, Kalvi Kõva, Hele Everaus, Signe Riisalo, Urve Tiidus Turismisektori toetusmeetmete kohta 24.11.2020
29 02.04.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Eriolukorra ajal koduõppe korraldamise kohta 18.05.2020 04.05.2020
23 10.02.2020 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik Raudteeühenduse Rail Baltica rajamise kohta 26.03.2020 09.03.2020
17 11.12.2019 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 27.01.2020
18 11.12.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 13.01.2020
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Erkki Keldo, Jaak Juske, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Helmen Kütt, Katri Raik, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
4 16.09.2019 Majandus- ja taristuminister Taavi Aas Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Riina Sikkut, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Katri Raik, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Jürgen Ligi, Andres Sutt, Kalvi Kõva, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Heiki Kranich, Ivari Padar, Heljo Pikhof Teedeehituse rahastamise kohta 05.11.2019 04.11.2019
390 18.02.2014 Inara Luigas, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Jüri Morozov, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Riigi tegevuse kohta tervise infosüsteemi rakendamisel (tagasivõtmine 25.03.2014)
385 10.02.2014 Inara Luigas, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Jaak Allik, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Heljo Pikhof, Marianne Mikko, Rainer Vakra Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 24.03.2014 17.03.2014
379 20.01.2014 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Rainer Vakra Hispaania päevalehes El Pais ära toodud väidete kohta Eestist kui Lõuna-Ameerika narkokartellide uuest transiidimaast 11.03.2014 10.03.2014
374 13.01.2014 Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Jüri Morozov, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Heljo Pikhof Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
358 24.09.2013 Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev, Helmen Kütt, Karel Rüütli, Sven Mikser, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Maksude laekumise kohta 12.11.2013 04.11.2013
357 19.09.2013 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
356 18.09.2013 Indrek Saar, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
352 20.06.2013 Indrek Saar, Inara Luigas, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
351 20.06.2013 Inara Luigas, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Sven Mikser, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Rein Randver, Rainer Vakra Minkide pidamise korralduse kohta 17.10.2013 14.10.2013
346 06.06.2013 Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Mere- ja rannikureostustõrje võimekuse korraldamise kohta 26.09.2013 23.09.2013
343 03.06.2013 Eiki Nestor, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Karel Rüütli, Sven Mikser, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Heljo Pikhof Narkovastase võitluse läbiviimise kohta 23.09.2013 23.09.2013
337 20.05.2013 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Tiit Tammsaar, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rainer Vakra, Heljo Pikhof Noorte tööpuuduse kohta 16.09.2013 09.09.2013
328 06.05.2013 Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Heljo Pikhof Hariduslike erivajadustega laste toetamise kohta 17.06.2013 20.05.2013
323 18.04.2013 Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Tiit Tammsaar, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Välispoliitiliste eesmärkide kohta 06.06.2013 03.06.2013
311 25.03.2013 Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Eesti Energia täiendava finantseerimisvajaduse kohta 13.05.2013 06.05.2013
306 13.03.2013 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Jaan Õunapuu, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof Erakonna huvides tehtavate süütegude kohta 24.04.2013 22.04.2013
304 28.02.2013 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Heljo Pikhof Avatud elektriturul tarbijate huvide kaitsmise kohta 18.04.2013 08.04.2013
Tagasiside