Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Madis Milling

Nr Kuupäev Adressaat Sorteeriti Esitajad Sisu Sorteeriti Vastamise tähtaeg Sorteeriti Vastamise kuupäev Sorteeriti
433 02.04.2018 Majandus- ja taristuminister Kadri Simson Kalle Laanet, Lauri Luik, Madis Milling, Urmas Kruuse, Urve Tiidus, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Remo Holsmer, Yoko Alender, Toomas Kivimägi Ühenduste kohta saartega 16.05.2018 30.04.2018
1 13.05.2019 Peaminister Jüri Ratas Vilja Toomast, Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Signe Kivi, Kaja Kallas, Hanno Pevkur, Andres Sutt, Johannes Kert, Hele Everaus, Kalle Laanet, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Heiki Kranich, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Ühenduse kohta saartega 17.09.2019 16.09.2019
24 10.02.2020 Siseminister Mart Helme Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Johannes Kert, Valdo Randpere, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Marko Mihkelson, Ants Laaneots, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Venemaa mõjutustegevuse kohta (tagastatud esitajatele)
26 12.02.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Annely Akkermann, Kristen Michal, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Johannes Kert, Andres Sutt, Valdo Randpere, Madis Milling, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Ants Laaneots, Marko Mihkelson, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Hele Everaus, Kalle Laanet, Signe Riisalo, Urve Tiidus Vene Föderatsiooni ideoloogia impordi ehk mõjutustegevuse takistamise kohta Eestis 26.03.2020 09.03.2020
441 22.08.2018 Peaminister Jüri Ratas Urmas Kruuse, Arto Aas, Terje Trei, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Peep Aru, Anne Sulling, Yoko Alender, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Aivar Surva, Urve Tiidus, Ants Laaneots, Igor Gräzin Valitsuse tahtmatuse kohta tegeleda piirikaubandusega 18.10.2018 15.10.2018
341 23.03.2017 Siseminister Andres Anvelt Johannes Kert, Madis Milling, Eerik-Niiles Kross, Keit Pentus-Rosimannus, Igor Gräzin, Ants Laaneots Tundmatute haudade seadusevastase kaevamise kohta PPA töötajate poolt 16.05.2017 15.05.2017
309 13.02.2017 Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva Kalle Laanet, Lauri Luik, Valdo Randpere, Madis Milling, Urmas Kruuse, Deniss Boroditš, Terje Trei, Urve Tiidus, Jüri Jaanson, Igor Gräzin, Hanno Pevkur Sõmera hooldekodu kohta 03.04.2017 06.03.2017
303 06.02.2017 Majandus- ja taristuminister Kadri Simson Lauri Luik, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Johannes Kert, Kalle Laanet, Madis Milling, Liina Kersna, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Ants Laaneots, Igor Gräzin, Toomas Kivimägi Saarte vahelise parvlaevaliikluse kohta 20.03.2017 06.03.2017
304 06.02.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Arto Aas, Kalle Palling, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Riigivalitsemise reformimise kohta 20.03.2017 13.03.2017
342 23.03.2017 Rahandusminister Sven Sester Lauri Luik, Urmas Kruuse, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Hanno Pevkur, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Madis Milling, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Igor Gräzin, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Rahapesu kohta 16.05.2017 03.04.2017
16 10.12.2019 Rahandusminister Martin Helme Andres Sutt, Erkki Keldo, Kristina Šmigun-Vähi, Madis Milling, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Urve Tiidus, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Marko Mihkelson, Kaja Kallas, Jürgen Ligi Rahandusministri nõuniku osalemise kohta tuuleparkide arendajate pressikonverentsil 17.02.2020 27.01.2020
296 23.01.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Terje Trei, Kalle Palling, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Yoko Alender, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Madis Milling, Remo Holsmer, Ants Laaneots Pensionireformi kohta 13.03.2017 13.03.2017
421 05.03.2018 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Madis Milling, Aivar Sõerd, Liina Kersna, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Narva linna riigigümnaasiumi rajamise ja eksperimentide kohta vene emakeelega laste hariduskorralduses 18.04.2018 16.04.2018
428 21.03.2018 Siseminister Andres Anvelt Lauri Luik, Kristen Michal, Urmas Kruuse, Arto Aas, Terje Trei, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots Narkopoliitika olukorra kohta 14.05.2018 16.04.2018
409 21.12.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Terje Trei, Kalle Palling, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Maksumaksja raha eest saateaja tellimise kohta Pervõi Pribaltiiski Kanalist 15.02.2018 05.02.2018
289 09.01.2017 Rahandusminister Sven Sester Lauri Luik, Kristen Michal, Arto Aas, Kalle Palling, Eerik-Niiles Kross, Keit Pentus-Rosimannus, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Madis Milling, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Igor Gräzin, Toomas Kivimägi Maksukoormuse tõusu kohta 20.02.2017 13.02.2017
348 10.04.2017 Rahandusminister Sven Sester Lauri Luik, Valdo Randpere, Madis Milling, Urmas Kruuse, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Terje Trei, Urve Tiidus, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Igor Gräzin, Hanno Pevkur Maksude ja tervisekäitumise kohta 01.06.2017 29.05.2017
457 13.11.2018 Kultuuriminister Indrek Saar Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Maris Lauri, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Peep Aru, Mati Raidma, Taavi Rõivas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Aivar Sõerd, Liina Kersna, Aivar Surva, Urve Tiidus, Ants Laaneots Kultuuriministri vastutuse kohta kultuuriasutuste eelarvedistsipliini järgimisel 16.01.2019 10.12.2018
381 12.10.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Anne Sulling, Hanno Pevkur, Johannes Kert, Madis Milling, Aivar Sõerd, Remo Holsmer Krimmi referendumi kohta (tagastatud esitajatele)
12 20.11.2019 Peaminister Jüri Ratas Vilja Toomast, Erkki Keldo, Urmas Kruuse, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Siim Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Hanno Pevkur, Mart Võrklaev, Signe Riisalo, Madis Milling, Urve Tiidus, Heiki Kranich Kliimaneutraalsusele ülemineku ja tehnoloogiahüppe ettevalmistamise kohta 23.01.2020 13.01.2020
396 14.11.2017 Peaminister Jüri Ratas Jaak Madison, Lauri Luik, Urmas Kruuse, Kristen Michal, Arto Aas, Kalle Palling, Jüri Jaanson, Raivo Põldaru, Henn Põlluaas, Uno Kaskpeit, Jürgen Ligi, Arno Sild, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Kalle Laanet, Valdo Randpere, Madis Milling, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Igor Gräzin, Ants Laaneots Kaitseinvesteeringute kohta 09.01.2018 08.01.2018
31 20.04.2020 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Vilja Toomast, Erkki Keldo, Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Mart Võrklaev, Andres Sutt, Hele Everaus, Kristina Šmigun-Vähi, Signe Riisalo, Madis Milling, Liina Kersna, Urve Tiidus, Ants Laaneots Hariduskorraldusest eriolukorra ajal 09.06.2020 04.05.2020
286 12.12.2016 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Kristen Michal, Arto Aas, Keit Pentus-Rosimannus, Jüri Jaanson, Taavi Rõivas, Jürgen Ligi, Laine Randjärv, Johannes Kert, Meelis Mälberg, Valdo Randpere, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Urmas Kruuse, Terje Trei, Eerik-Niiles Kross, Maris Lauri, Heidy Purga, Anne Sulling, Yoko Alender, Hanno Pevkur, Kalle Laanet, Urve Tiidus, Igor Gräzin Eestikeelse hariduse kohta vene õppekeelega koolides 15.02.2017 13.02.2017
2 16.05.2019 Haridus- ja teadusminister Mailis Reps Vilja Toomast, Erkki Keldo, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Hanno Pevkur, Andres Sutt, Hele Everaus, Madis Milling, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus Eesti viipekeele tõlke kättesaadavuse kohta 19.09.2019 16.09.2019
369 19.06.2017 Peaminister Jüri Ratas Lauri Luik, Urmas Kruuse, Arto Aas, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Jüri Jaanson, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Madis Milling, Liina Kersna, Aivar Sõerd, Deniss Boroditš, Urve Tiidus, Remo Holsmer, Ants Laaneots, Toomas Kivimägi Eesti lastele võrdsete võimaluste loomise kohta hariduse omandamisel 19.10.2017 16.10.2017
Tagasiside