Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Indrek Saar

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
17 18.05.2011 Andres Anvelt, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Marianne Mikko, Indrek Saar, Urve Palo Õigusaktides sätestatud normide täitmisest Vabariigi Valitsuse poolt 22.09.2011 06.06.2011
123 20.02.2012 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Urve Palo, Mart Meri, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Võlaõigusseaduse § 134 lg 3 vastuolust põhiseadusega 09.04.2012 09.04.2012
355 17.09.2013 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Võimaliku huvide konflikti kohta seoses maavanemate kandideerimisega kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel 05.11.2013 04.11.2013
156 16.04.2012 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vägivaldsete surmade arvu jätkuva tõsu kohta 2012 aasta esimestel kuudel 05.06.2012 04.06.2012
87 09.01.2012 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vägivaldsete surmade arvu järsu kasvu kohta 20.02.2012 13.02.2012
147 05.04.2012 Andres Anvelt, Karel Rüütli, Rein Randver, Helmen Kütt, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev Valitsuse rahanduspoliitilistest valikutest kevadise majandusprognoosi taustal 28.05.2012 28.05.2012
19 15.01.2020 Rahvastikuminister Riina Solman Katri Raik, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Lauri Läänemets, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid Valitsuse ja kodanikuühiskonna koostöö kohta 27.02.2020 10.02.2020
309 01.09.2009 Karel Rüütli, Indrek Saar, Ain Seppik Valimisvabaduse riive 22.10.2009 28.09.2009
111 13.02.2012 Helmen Kütt, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vaeküla kooli kohta 02.04.2012 05.03.2012
207 08.11.2012 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Marianne Mikko, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Vabariigi Valitsuse tegevusest meeste ja naiste palgalõhe vähendamiseks 20.12.2012 03.12.2012
34 12.05.2020 Peaminister Jüri Ratas Ivari Padar, Katri Raik, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid Tööturu olukorra kohta 16.09.2020 15.06.2020
357 19.09.2013 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
352 20.06.2013 Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Inara Luigas, Indrek Saar Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
307 14.03.2013 Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Marianne Mikko, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Mart Meri Riigikogu otsuse "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018" elluviimisest 25.04.2013 22.04.2013
356 18.09.2013 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Kajar Lember, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof, Indrek Saar Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
386 17.02.2010 Hannes Rumm, Mark Soosaar, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Jüri Tamm, Indrek Saar, Kalvi Kõva Regionaalprogrammid 08.04.2010 05.04.2010
197 09.10.2012 Neeme Suur, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Kalev Kotkas, Rein Randver, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Marianne Mikko, Indrek Saar, Kalvi Kõva Regionaalministri ja omavalitsuste mõttekoja tegevusest 20.11.2012 22.10.2012
18 11.12.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Katri Raik, Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Lauri Läänemets, Jaak Juske Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 13.01.2020
17 11.12.2019 Peaminister Jüri Ratas Katri Raik, Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 27.01.2020
23 10.02.2020 Peaminister Jüri Ratas Ivari Padar, Katri Raik, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Raimond Kaljulaid Raudteeühenduse Rail Baltica rajamise kohta 26.03.2020 09.03.2020
374 13.01.2014 Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Kalev Kotkas, Jüri Morozov, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
48 19.10.2011 Jaak Allik, Peeter Kreitzberg, Sven Mikser, Andres Anvelt, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Rein Randver, Indrek Saar, Rannar Vassiljev Põlevkivielektrijaama ploki ehitusest 07.12.2011 05.12.2011
32 22.04.2020 Sotsiaalminister Tanel Kiik Katri Raik, Ivari Padar, Helmen Kütt, Riina Sikkut, Heljo Pikhof, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Raimond Kaljulaid Põhjendamatult kõrgete ravimihindade kohta 11.06.2020 11.05.2020
307 31.08.2009 Karel Rüütli, Indrek Saar, Ain Seppik Politseiametnike kandideerimisvabadusest 22.10.2009 14.09.2009
369 20.11.2013 Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Eiki Nestor, Kalle Laanet, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra, Indrek Saar, Inara Luigas Parvlaevaliikluse tuleviku kohta 22.01.2014 13.01.2014
Tagasiside