Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsi esitaja järgi

Vali rippmenüüst arupärimise esitaja ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi esitaja järgi

Arupärimised: Kalvi Kõva

Nr Kuupäev Adressaat Sorteerti Esitajad Sisu Sorteerti Vastamise tähtaeg Sorteerti Vastamise kuupäev Sorteerti
323 18.04.2013 Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Tiit Tammsaar, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Mart Meri, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Välispoliitiliste eesmärkide kohta 06.06.2013 03.06.2013
156 16.04.2012 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof Vägivaldsete surmade arvu jätkuva tõsu kohta 2012 aasta esimestel kuudel 05.06.2012 04.06.2012
87 09.01.2012 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Vägivaldsete surmade arvu järsu kasvu kohta 20.02.2012 13.02.2012
101 26.01.2012 Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaan Õunapuu, Kalev Kotkas, Rein Randver Vedelkütuse erimärgistamise kohta 15.03.2012 05.03.2012
147 05.04.2012 Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev, Andres Anvelt, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Rein Randver, Kajar Lember, Heljo Pikhof Valitsuse rahanduspoliitilistest valikutest kevadise majandusprognoosi taustal 28.05.2012 28.05.2012
207 08.11.2012 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof Vabariigi Valitsuse tegevusest meeste ja naiste palgalõhe vähendamiseks 20.12.2012 03.12.2012
43 12.10.2020 Peaminister Jüri Ratas Jaak Juske, Annely Akkermann, Jüri Jaanson, Helmen Kütt, Taavi Rõivas, Siim Kallas, Jürgen Ligi, Signe Kivi, Kaja Kallas, Andres Sutt, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Andrus Seeme, Ivari Padar, Ants Laaneots, Heljo Pikhof, Toomas Kivimägi, Indrek Saar, Vilja Toomast, Urmas Kruuse, Heidy Purga, Katri Raik, Yoko Alender, Mart Võrklaev, Kalvi Kõva, Hele Everaus, Signe Riisalo, Urve Tiidus Turismisektori toetusmeetmete kohta 24.11.2020
108 08.02.2012 Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Rannar Vassiljev, Neeme Suur, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Kalev Kotkas, Rein Randver, Kajar Lember Teenuste kättesaadavuse kohta 21.03.2012 12.03.2012
4 16.09.2019 Majandus- ja taristuminister Taavi Aas Annely Akkermann, Urmas Kruuse, Riina Sikkut, Maris Lauri, Jüri Jaanson, Katri Raik, Taavi Rõivas, Kaja Kallas, Jürgen Ligi, Andres Sutt, Kalvi Kõva, Kristina Šmigun-Vähi, Aivar Sõerd, Heiki Kranich, Ivari Padar, Heljo Pikhof Teedeehituse rahastamise kohta 05.11.2019 04.11.2019
357 19.09.2013 Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Sotsiaalministeeriumi rolli kohta narkosurmade vähendamisel 07.11.2013 21.10.2013
11 09.05.2011 Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Peeter Kreitzberg, Andres Anvelt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof Sisejulgeoleku olukorrast 12.09.2011 13.06.2011
283 11.02.2013 Rannar Vassiljev, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Heljo Pikhof Riskiperede, laste- ja erivajadustega laste hoolduse kohta 25.03.2013 25.03.2013
352 20.06.2013 Indrek Saar, Inara Luigas, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Deniss Boroditš, Karel Rüütli, Lembit Kaljuvee, Heljo Pikhof, Rainer Vakra Riikidevahelise koostöö kohta piiriületuse lihtsustamisel 17.10.2013 07.10.2013
356 18.09.2013 Indrek Saar, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Kajar Lember, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Rein Randver, Heljo Pikhof Riigieelarve täitmise kohta keskkonnaministri valitsemisalas 2012. aastal 06.11.2013 14.10.2013
390 18.02.2014 Inara Luigas, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Jüri Morozov, Eiki Nestor, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee Riigi tegevuse kohta tervise infosüsteemi rakendamisel (tagasivõtmine 25.03.2014)
386 17.02.2010 Eiki Nestor, Jüri Tamm, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Hannes Rumm, Mark Soosaar, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Regionaalprogrammid 08.04.2010 05.04.2010
197 09.10.2012 Indrek Saar, Kalvi Kõva, Neeme Suur, Andres Anvelt, Jaan Õunapuu, Kalev Kotkas, Rein Randver, Kajar Lember, Heljo Pikhof, Marianne Mikko Regionaalministri ja omavalitsuste mõttekoja tegevusest 20.11.2012 22.10.2012
335 26.10.2009 Inara Luigas, Arvo Sarapuu, Olga Sõtnik, Evelyn Sepp, Nelli Privalova, Kalvi Kõva, Tiit Kuusmik, Enn Eesmaa, Ain Seppik, Valeri Korb, Jüri Ratas, Vladimir Velman, Helle Kalda, Lembit Kaljuvee, Georg Pelisaar, Kalev Kallo Reformierakonna rahastamisest
17 11.12.2019 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 27.01.2020
18 11.12.2019 Sotsiaalminister Tanel Kiik Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik, Heljo Pikhof Ravimipoliitika kohta 13.02.2020 13.01.2020
23 10.02.2020 Peaminister Jüri Ratas Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Jaak Juske, Raimond Kaljulaid, Lauri Läänemets, Riina Sikkut, Ivari Padar, Helmen Kütt, Katri Raik Raudteeühenduse Rail Baltica rajamise kohta 26.03.2020 09.03.2020
374 13.01.2014 Indrek Saar, Inara Luigas, Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Sven Mikser, Jüri Morozov, Marianne Mikko, Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Urve Palo, Mart Meri, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Rein Randver, Lembit Kaljuvee, Rainer Vakra, Heljo Pikhof Raudteel reisijateveo korraldamise kohta 25.02.2014 17.02.2014
10 11.11.2019 Siseminister Mart Helme Erkki Keldo, Jaak Juske, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Keit Pentus-Rosimannus, Heidy Purga, Helmen Kütt, Katri Raik, Signe Kivi, Kaja Kallas, Yoko Alender, Jürgen Ligi, Hanno Pevkur, Kalvi Kõva, Kalle Laanet, Raimond Kaljulaid, Valdo Randpere, Lauri Läänemets, Liina Kersna, Andrus Seeme, Heiki Kranich, Urve Tiidus, Marko Mihkelson, Toomas Kivimägi Prokuratuuri sõltumatuse kohta 15.01.2020 13.01.2020
23 30.05.2011 Rannar Vassiljev, Jaak Allik, Andres Anvelt, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Kajar Lember, Jevgeni Ossinovski, Kalvi Kõva, Urve Palo, Neeme Suur, Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Heljo Pikhof Perearstiteenuse korralduse kohta 26.09.2011 19.09.2011
428 12.04.2010 Indrek Saar, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Kalev Kotkas Omavalitsuste rahastamine 31.05.2010 31.05.2010
Tagasiside