Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 12.03.2018
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Maire Aunaste
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni juht Marko Šorin ja nimetada delegatsiooni juhiks Kersti Sarapuu. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

Tekstid

601 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
10.04.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
05.04.2018 Täiskogu korraline istung neljapäev, 5.04.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
20.03.2018 Komisjoni istung teisipäev, 20.03.2018 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda esimesele lugemisele 05.04.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ja eelnõu otsusena vastu võtta
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Maire Aunaste

Protokoll

Protokoll

Algatamine
13.03.2018 Menetlusse võetud
12.03.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut