Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Janno Reiljan, Jüri Saar, Koit Prants
Algatatud: 07.04.2005
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Jaanus Männik

Tekstid

622 SE Eelnõu menetluskäik

Kolmas lugemine
16.06.2005 Vastu võetud
Esimene lugemine
31.05.2005 Esimene lugemine lõpetatud
Jõustamine
07.07.2005 Arhiveeritud
07.07.2005 Avaldatud Riigi Teatajas
28.06.2005 Saadetud Riigikantseleile
28.06.2005 Välja kuulutatud
20.06.2005 Saadetud Vabariigi Presidendile
20.06.2005 Allakirjutatud
30.04.2005 Jõustunud
Algatamine
07.04.2005 Algatatud
Tagasiside