Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Evelyn Sepp, Sven Mikser, Toomas Trapido, Marek Strandberg, Ain Seppik, Tarmo Kõuts, Indrek Saar, Kalvi Kõva, Kalev Kotkas, Aleksei Lotman, Kadri Simson, Valdur Lahtvee, Jüri Tamm, Mark Soosaar, Kalle Laanet, Aivar Riisalu, Hannes Rumm, Eiki Nestor
Algatatud: 14.06.2010
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Toomas Tõniste
Vastutav ametnik: Marin Daniel

Tekstid

781 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
10.11.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 10.11.2010 14:00
Otsus: Tagasi lükatud
09.11.2010 Täiskogu istung teisipäev, 09.11.2010 10:00
Otsus: Arutelu jäi pooleli
28.10.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek eelnõu tagasi lükata
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 09.11.2010 00:00

Majanduskomisjon_istungi_protokoll_43_2010.odt

Algatamine
15.06.2010 Menetlusse võetud
14.06.2010 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Marin Daniel

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Akadeemia Nord