Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 30.05.2018
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mihhail Stalnuhhin
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeks Riigikogu liige Enn Meri, arvata nõukogu koosseisust välja Kultuuriministeeriumi esindajana nõukogu liikmeks nimetatud Paavo Nõgene ning nimetada tema asemele nõukogu liikmeks Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler Tarvi Sits.

Tekstid

646 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
13.06.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
12.06.2018 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.06.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
04.06.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 4.06.2018 11:10
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 12.06.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni esimees Mihhail Stalnuhhin
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 06.06.2018 17:15

Protokoll

Protokoll

Algatamine
31.05.2018 Menetlusse võetud
30.05.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine (1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut