Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Vabaerakonna fraktsioon
Algatatud: 01.04.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mart Nutt
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tutvustus

Eelnõu näeb ette muuta üleriigiline nimekiri Riigikogu valimistel avatuks. See tähendab erakonna valimisnimekirja kantud isikute järjestamist vastavalt saadud häälte arvule, mille juures võetakse arvesse valimisringkonna suurus.

Tekstid

3 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
28.05.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 28.05.2015 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
12.05.2015 Komisjoni istung teisipäev, 12.05.2015 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 26.05.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks (10 tööpäeva) 09.06.2015 17:15
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Mart Nutt

Protokoll

Protokoll

Algatamine
02.04.2015 Menetlusse võetud
01.04.2015 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus (2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool
  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool