Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Ivi Eenmaa, Marek Strandberg, Peeter Tulviste, Andres Herkel, Väino Linde, Lauri Vahtre, Elle Kull, Erki Nool, Hannes Astok, Igor Gräzin, Peep Aru, Keit Pentus-Rosimannus, Urmas Klaas, Rein Aidma, Tõnis Kõiv, Raivo Järvi, Helmer Jõgi, Marko Mihkelson, Maret Maripuu, Urmas Reinsalu, Imre Sooäär, Ene Kaups, Jaak Salumets, Tõnu Juul, Toomas Tõniste, Margus Tsahkna, Leino Mägi, Mari-Ann Kelam, Katrin Karisma-Krumm, Mart Laar, Paul-Eerik Rummo, Ene Ergma, Tarmo Kõuts, Liisa-Ly Pakosta, Harri Õunapuu, Margus Lepik, Maret Merisaar, Mart Jüssi, Mart Nutt, Tatjana Muravjova, Lauri Luik, Tarmo Mänd, Silver Meikar, Erik Salumäe, Taavi Rõivas, Kalle Palling, Sven Sester, Aleksei Lotman, Kaia Iva, Rain Rosimannus, Trivimi Velliste, Robert Antropov, Jaanus Rahumägi, Mati Raidma
Algatatud: 03.06.2010
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Väino Linde
Vastutav ametnik: Janek Laidvee

Tekstid

775 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
12.10.2010 Komisjoni istung
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

16.06.2010 Täiskogu istung kolmapäev, 16.06.2010 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
10.06.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 01.09.2010 16:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 16.06.2010 00:00

Protokoll

Protokoll

Algatamine
03.06.2010 Menetlusse võetud

Arvamused

Tagasiside