Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 08.06.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Anvelt
Vastutav ametnik: Karin Tuulik

Tutvustus

Eelnõu eesmärgiks on täiendada ja täpsustada välismaalasele sissesõidukeelu kehtestamise õiguslikke aluseid.

Tekstid

262 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
13.12.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
08.12.2016 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
08.12.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 8.12.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
21.11.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 21.11.2016 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 08.12.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Teine lugemine
17.11.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 17.11.2016 10:00
Otsus: Teine lugemine lõpetatud
07.11.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 7.11.2016 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 17.11.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada

Protokoll

Protokoll

Esimene lugemine
28.09.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 28.09.2016 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
27.09.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 27.09.2016 10:00
Otsus: Arutelu jäi pooleli
20.09.2016 Komisjoni istung teisipäev, 20.09.2016 14:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 27.09.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 11.10.2016 17:15
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Andres Anvelt

Protokoll

Protokoll

Algatamine
09.06.2016 Menetlusse võetud
08.06.2016 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Karin Tuulik

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (2000)
  • Õppeasutus
    Õigusinstituut