Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 03.09.2002
Juhtivkomisjon: Keskkonnakomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Arvo Sirendi

Tekstid

1142 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.11.2002 Arhiveeritud
11.11.2002 Avaldatud Riigi Teatajas
01.11.2002 Saadetud Riigikantseleile
31.10.2002 Välja kuulutatud
25.10.2002 Saadetud Vabariigi Presidendile
24.10.2002 Allakirjutatud
Teine lugemine
23.10.2002 Vastu võetud
Esimene lugemine
25.09.2002 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
03.09.2002 Algatatud
Tagasiside